Doğurmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde €cem tarafından oluşturulan Doğurmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,780 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istemiyorum
Konbuyu başlatan €cem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benim 4 buçuk yaşında Bi oğlum şimdi de 5 aylık hamileyim ve moralim çok bozuk canım çok sıkkın ilk oğlumun adını babası koydu babası vefat ettiği için babasının adını koydu bende şimdi ilk çocuğun adını sen koydun bunun isminde ben koymak istiyorum 9 ay ben karnımda taşıyorum ağrısını sancısını ben çekiyorum diyorum senin öyle Bi hakkın yok sen koyamazsın diyo görümce felan kiziyo öyle seymi olur nasıl hakkı olamaz onunda hakkı o 9 ay karnında tasiyo dedi bilmiyorum canım çok sıkkın nasıl yapacam hiç fikrim yok 😒😔
Canim bende oğlumun adını koyamadım eşim koydu hic benimsemedim o ismi bebegim 3 aylik hâlâ oğluma bebegim bebek diye hitap ediyorum istemeye istemeye gitti kimliği cikardi 😔😔

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benim 4 buçuk yaşında Bi oğlum şimdi de 5 aylık hamileyim ve moralim çok bozuk canım çok sıkkın ilk oğlumun adını babası koydu babası vefat ettiği için babasının adını koydu bende şimdi ilk çocuğun adını sen koydun bunun isminde ben koymak istiyorum 9 ay ben karnımda taşıyorum ağrısını sancısını ben çekiyorum diyorum senin öyle Bi hakkın yok sen koyamazsın diyo görümce felan kiziyo öyle seymi olur nasıl hakkı olamaz onunda hakkı o 9 ay karnında tasiyo dedi bilmiyorum canım çok sıkkın nasıl yapacam hiç fikrim yok 😒😔
Sen istediğin adı söyle istersen 2.adını sen köy de koymaz isede boş ver üzülme canları sağ olsun bebelerimizin.Benim adımı babam koymuş annesinin adı hiç sevmiyorum adımı çünkü nenemde beni sevmezdi çirkinmişim 🤣🤣🤣

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Görümcen kimde karışıyor nefret ediyom ben reddettim kurtuldum gorumceden
Beni haklı buluyor görümce istediği ismi oda koyacak onunda hakkı diyor bana hak veriyor kendi gardasin hak vermiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İsmi ne bebeğin
Oğlumun adı duran efe babasının adı duranı Di efeyi ekledi kendi

İsmi ne bebeğin

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Beni haklı buluyor görümce istediği ismi oda koyacak onunda hakkı diyor bana hak veriyor kendi gardasin hak vermiyor

Ben yanlış anladım gorumcede karışıyor anladım pardon

€cem

Kayıtlı Üye
rank
İsmi ne bebeğin
Sen istediğin adı söyle istersen 2.adını sen köy de koymaz isede boş ver üzülme canları sağ olsun bebelerimizin.Benim adımı babam koymuş annesinin adı hiç sevmiyorum adımı çünkü nenemde beni sevmezdi çirkinmişim 🤣🤣🤣
Öylede insan işte istiyor yani kendi çocuğuna bide kendi koymasını hayırlısı artik

Ha pardon ben yanlış anladım gorumcede karışıyor anladım pardon
Yok beni savunuyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Öylede insan işte istiyor yani kendi çocuğuna bide kendi koymasını hayırlısı artik

Yok beni savunuyor
Kimse karışmasın bir zahmet zaten soyismini babadan alıyor isminide annesi koysun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar