Sorum var Doğurmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Doğurmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,014 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istiyorum
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 oldum artık dogurmak istyrm korkuyu flnda geçtim hava çok sıcak ya nefes alamıyorum nasıl hizlanfiririm bu süreci hurma fln yiyrm bol bol ama bnm oğlanın keyfi yerinde tekme showa devam 🙄🙄🙄
Rabbim sağ Salim kucağına alırsin herşey vaktini bekler benim kızım 41 hafta 5 günlük en doğdu zamanı dolması lazım yani insan son günlerde diyor bir an önce olsun

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 oldum artık dogurmak istyrm korkuyu flnda geçtim hava çok sıcak ya nefes alamıyorum nasıl hizlanfiririm bu süreci hurma fln yiyrm bol bol ama bnm oğlanın keyfi yerinde tekme showa devam 🙄🙄🙄
Canım bol su iç merdiven in çık yürüyüş yap hatta evi temizle bence eğil kalk hareketi iyi olur dediğin gibi hurma bunlar faydalı olur ılık duş al

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy hoc gulecegim yoktu canim yaa.sabret az kalmis.bende o durumdayim resmn ter akiyor her yerden ama mecbur dayanacaz

Al benden de o kadar canım ya habire çok sıcak diye post açıyorum o kadar daraldım ki Allah yardım etsin bütün hamilelere inşaAllah çok sıcaklara denk geldi son zamanlar 😖🥵🥵🥵🥵

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de o kadar canım ya habire çok sıcak diye post açıyorum o kadar daraldım ki Allah yardım etsin bütün hamilelere inşaAllah çok sıcaklara denk geldi son zamanlar 😖🥵🥵🥵🥵
Aynn valla hele dün gece nefes alamadım dört dondm evde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bol su iç merdiven in çık yürüyüş yap hatta evi temizle bence eğil kalk hareketi iyi olur dediğin gibi hurma bunlar faydalı olur ılık duş al
Cnm heosini yapiom her gün nerdeyse siliom evi ev bile saskin bunkdr temizleme bni dio bünyem almaz fln jsjsjsjssj😃😃😃

Aynn valla hele dün gece nefes alamadım dört dondm evde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm heosini yapiom her gün nerdeyse siliom evi ev bile saskin bunkdr temizleme bni dio bünyem almaz fln jsjsjsjssj😃😃😃
Ay valla bende bu aralar habire gece uyanır oldum belli aralıklarla yatakta yapışıyor bana yapış yapış bunaldım 😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar