Dourmak istyorum 朮朮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cahan21 taraf覺ndan oluturulan Dourmak istyorum 朮朮 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 396 kez g繹r羹nt羹lenmi, 5 yorum ve 0 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Dourmak istyorum 朮朮
Konbuyu balatan Cahan21
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Hafsa Nur

Cahan21

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
8 Nisan 2021
Selam canlar art覺k dourmak istyorum 朮sanc覺mm yok ammaa s覺rt覺ma ayaklar覺ma kramplar giryor can覺m ac覺yor
Karn覺m aa覺 inmimi? Ne zaman doum yapar覺m ne yapsam a癟覺lmam olur? Yard覺mc覺 olun

eydo

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
1 Nisan 2021
Selam canlar art覺k dourmak istyorum 朮sanc覺mm yok ammaa s覺rt覺ma ayaklar覺ma kramplar giryor can覺m ac覺yor
Daha 2 haftan varm覺 o kadar sabrettim 2 hafta daha sabret biraz egzersiz yap y羹r羹y羹 gibi mesela a癟覺lmaya en iyi y羹r羹y羹 iyi geliyormu bide bebein d羹z gelmesi ve doum kanal覺na girmesi i癟in uzmanlar覺n g繹sterdii hareketler var YouTube da bakabilirsin sal覺kla kuca覺na al覺rs覺n inallah 綽

Fato嘉eyma

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Nisan 2021
Allah yardimcin olsun valla ben 36. Haftamdayim o sikayetlerim hepsi bende var varislerim var hem agriyolar dokunamiyom hemde kasiniyobende artik dourmak istiyom ama bu son gumler nedense ge癟mek bilmiyor

Hafsa Nur

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
30 Nisan 2021
Biz 40 haftay覺 devirdik ama bi t羹rl羹 domak bilmiyor k覺z覺m. Art覺k sabr覺m kalmad覺 ne i yapabiliyorum ne 癟ocuklar覺ma doru d羹zg羹n bakabiliyorum can覺mdan acizim

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar