Doğurmak istyorum 🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cahan21 tarafından oluşturulan Doğurmak istyorum 🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istyorum 🥺🥺
Konbuyu başlatan Cahan21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsa Nur

Cahan21

Kayıtlı Üye
rank
Selam canlar artık doğurmak istyorum 🥺sancımm yok ammaa sırtıma ayaklarıma kramplar giryor canım acıyor
Karnım aşağı inmişmi? Ne zaman doğum yaparım ne yapsam açılmam olur? Yardımcı olun 🌺

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Selam canlar artık doğurmak istyorum 🥺sancımm yok ammaa sırtıma ayaklarıma kramplar giryor canım acıyor
Karnım aşağı inmişmi? Ne zaman doğum yaparım ne yapsam açılmam olur? Yardımcı olun 🌺
Daha 2 haftan varmış o kadar sabrettim 2 hafta daha sabret biraz egzersiz yap yürüyüş gibi mesela açılmaya en iyi yürüyüş iyi geliyormuş bide bebeğin düz gelmesi ve doğum kanalına girmesi için uzmanların gösterdiği hareketler var YouTube da bakabilirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah ☺️

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun valla ben 36. Haftamdayim o sikayetlerim hepsi bende var varislerim var hem agriyolar dokunamiyom hemde kasiniyo😭😭😭bende artik doğurmak istiyom ama bu son gumler nedense geçmek bilmiyor 😢🤗🤗🤗🤗

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Biz 40 haftayı devirdik ama bi türlü doğmak bilmiyor kızım. Artık sabrım kalmadı ne iş yapabiliyorum ne çocuklarıma doğru düzgün bakabiliyorum canımdan acizim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar