Doktor kararsızlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doktor kararsızlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 521 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doktor kararsızlığı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hadi bana akıl verin şimdi doğum yaklaşıyor ya ben daha ne hastaneye ne doktora karar veremedim özel mi devlet mi bilmiyorum ki sizce ne yapsam ki sezeryan oluyor um 🤷🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hadi bana akıl verin şimdi doğum yaklaşıyor ya ben daha ne hastaneye ne doktora karar veremedim özel mi devlet mi bilmiyorum ki sizce ne yapsam ki sezeryan oluyor um 🤷🥺
Maddi olarak imkanin var ise özelde olabilirsin canım şu an sezeryan fiyatları baya yüksek ama maddi açıdan imkanlar kısıtlı dersen evet şehir hastaneleride güzel ilgileniyorlar bak

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Maddi olarak imkanin var ise özelde olabilirsin canım şu an sezeryan fiyatları baya yüksek ama maddi açıdan imkanlar kısıtlı dersen evet şehir hastaneleride güzel ilgileniyorlar bak
Yani cnm maddi açıdan çok varlıklı değil kocam ha ilk oğlum özelde oldu i zaman uygundu şehir Hastanesi'ne giderim belki dediğin gibi 🙄 korkuyorum cnmn ya 🥲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yani cnm maddi açıdan çok varlıklı değil kocam ha ilk oğlum özelde oldu i zaman uygundu şehir Hastanesi'ne giderim belki dediğin gibi 🙄 korkuyorum cnmn ya 🥲
Valla kuzum geçen ayki fiyatla şimdiki fiyat bile aynı deil kaldı ki bikac sene öncesi çok çok daha ucuz du şimdi 10 katı olmuş şehir hastanesi araştır hangi doktor daha iyi diye ona git önceden muayene olursun

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kaç aylıksınki benim bildiğim belli bir aydan sonra doğuma yakın devlet kabul etmiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bursa'da kabul etmiyor devlet doğuma yakın sizin yaşadığınız şehirleri bilemem baştan beri kim takip ediyorsa ona git diyorlar doğum sırasında bir komplikasyon oluşursa sorumluluk almıyorlar o yüzden doğumu yakın hastayı da kabul etmiyorlar
Hmm burda öyle değil ben en başta başka bir doktora gittim hep son hafta kontrol amaçlı gittim ama sezaryen yaptı başka bir doktor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum geçen ayki fiyatla şimdiki fiyat bile aynı deil kaldı ki bikac sene öncesi çok çok daha ucuz du şimdi 10 katı olmuş şehir hastanesi araştır hangi doktor daha iyi diye ona git önceden muayene olursun
Kesinlikle öyle cnm haklısın aynen cnm aldım şimdi muayene gidicem orda da konuşurum doktorla

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Hmm burda öyle değil ben en başta başka bir doktora gittim hep son hafta kontrol amaçlı gittim ama sezaryen yaptı başka bir doktor
Benim başıma gelmedi ama kaç kişiye öyle söylemişler bilmiyorum doktorlar bu durumda nekadar haklı hani ozele son zamanda gidince onlar nasıl sorumluluk alıyor onuda bilemiyorum devlet neden böyle diyor yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar