Doktor kararsızlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doktor kararsızlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doktor kararsızlığı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim seninde inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🤲
Rica ederim amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de Müge Anlı’da izlemiştim bir kadın vardı doğru dürüst kontrole gitmemiş sonra doğumda ambulansla devlete götürmüşler ama devlet kabul etmemiş evde doğum yapmış.Müge Anlı da demişti nasıl kabul etmez diye ama sonradan ortaya çıktı meğerse doğumda oluşacak komplikasyonlar nedeniyle dosyası tahlilleri olmayanı acil gelince kabul etmiyorlarmış.Son aylar en az 2 kere randevu almak gerekiyormuş bağlanıp öyle söylediler.
AA ilginç kız bizim burda bolca Suriyeli olduğu için bilmiyorum ama yine de sorarım doktora bende işte artık belli başlı doktorum olsun istiyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim amin inşallah

AA ilginç kız bizim burda bolca Suriyeli olduğu için bilmiyorum ama yine de sorarım doktora bende işte artık belli başlı doktorum olsun istiyorum
Ay o her yerde var zaten 😬 Ben de ilk devlete gittim vardiyama uygun zar zor bulup sözde sabah ilk kişiydim herkes öncelikli hasta önüme geçip durdular 3te zor çıktım hastaneden 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hadi bana akıl verin şimdi doğum yaklaşıyor ya ben daha ne hastaneye ne doktora karar veremedim özel mi devlet mi bilmiyorum ki sizce ne yapsam ki sezeryan oluyor um 🤷🥺
Maddi durumun varsa özel mantıklı canım ama yoksa şehir hastanesinde doğum yap derim.

Ben de Müge Anlı’da izlemiştim bir kadın vardı doğru dürüst kontrole gitmemiş sonra doğumda ambulansla devlete götürmüşler ama devlet kabul etmemiş evde doğum yapmış.Müge Anlı da demişti nasıl kabul etmez diye ama sonradan ortaya çıktı meğerse doğumda oluşacak komplikasyonlar nedeniyle dosyası tahlilleri olmayanı acil gelince kabul etmiyorlarmış.Son aylar en az 2 kere randevu almak gerekiyormuş bağlanıp öyle söylediler.
Evet benim şuan gittiğim şehir hastanesi de hastaya öyle dedi en az bir kere daha gel en azından kan sonuçların elimizde olsun sonra doğuma kadar gelmezsende sıkıntı olmaz demişti .

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay o her yerde var zaten 😬 Ben de ilk devlete gittim vardiyama uygun zar zor bulup sözde sabah ilk kişiydim herkes öncelikli hasta önüme geçip durdular 3te zor çıktım hastaneden 🤦🏻‍♀️
Aynen öyle valla bıktık

Maddi durumun varsa özel mantıklı canım ama yoksa şehir hastanesinde doğum yap derim.

Evet benim şuan gittiğim şehir hastanesi de hastaya öyle dedi en az bir kere daha gel en azından kan sonuçların elimizde olsun sonra doğuma kadar gelmezsende sıkıntı olmaz demişti .
Fabrika da çalışıyor eşim cnm onların da anlaşmalı hastaneleri var aslında indirim yapıyorlar birdr ordan fiyat al dicem eşime pahalı derse dediğin gibi yaparım cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle valla bıktık

Fabrika da çalışıyor eşim cnm onların da anlaşmalı hastaneleri var aslında indirim yapıyorlar birdr ordan fiyat al dicem eşime pahalı derse dediğin gibi yaparım cnm
Aa bak o zaman belki uyguna denk gelir canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ben hak veriyorum onlara da takipte ne var asıl doğumda risk alıyorlar hiç bir şey bilmeden nasıl doğuma alsınlar 🤷🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar