Doktor kararsızlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doktor kararsızlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doktor kararsızlığı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bursa'da kabul etmiyor devlet doğuma yakın sizin yaşadığınız şehirleri bilemem baştan beri kim takip ediyorsa ona git diyorlar doğum sırasında bir komplikasyon oluşursa sorumluluk almıyorlar o yüzden doğumu yakın hastayı da kabul etmiyorlar
Yani orası doğru olabilir ama zaten test yapılmıyor mu ki herşeye önceden bakılır bende hep son zamanda devlette gittim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte üst mesajda da yazdım Bursa'da sorumluluk almıyorlar 7 aylık ise ve sizin yaşadığınız yerde kabul ediyorlar ise güzel vallaha
Bak bizim nir akraba kadın normal doğumu bekliyo şuan eğer sancısı gelirse direk doğum Hastanesi'ne gidecekmiş öyle dedi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yani orası doğru olabilir ama zaten test yapılmıyor mu ki herşeye önceden bakılır bende hep son zamanda devlette gittim
Vallaha canm ben 5. Ayıma kadar devlete gittim sonra şimdi Özel deyim sadece birkere kan degerime baktı şimdi 1 hafta sonra doğum var pazartesi doğum için kan tahlillerini yaptır gel dedi doktor birde hani bebekte bir sorun varmı yokmu diye bakıyor yaa doktorlar hani bebekte sorun olursa yada doğum anında birşey olursa ondan sorumluluk almıyorlar mis benim arkadaşa böyle söylemişler 2 yıl önce ..şuda var artık doğum ölümleri bitti yok denecek kadar az acaba sakatlanma durumu nebileyim bir hasar durumu kalırsa diyemi kabul etmiyorlar onu bilmiyorum tabiyki duyumlarim bu yönde

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha canm ben 5. Ayıma kadar devlete gittim sonra şimdi Özel deyim sadece birkere kan degerime baktı şimdi 1 hafta sonra doğum var pazartesi doğum için kan tahlillerini yaptır gel dedi doktor birde hani bebekte bir sorun varmı yokmu diye bakıyor yaa doktorlar hani bebekte sorun olursa yada doğum anında birşey olursa ondan sorumluluk almıyorlar mis benim arkadaşa böyle söylemişler 2 yıl önce ..şuda var artık doğum ölümleri bitti yok denecek kadar az acaba sakatlanma durumu nebileyim bir hasar durumu kalırsa diyemi kabul etmiyorlar onu bilmiyorum tabiyki duyumlarim bu yönde
Sizin orda doğum ücretleri ne kadar cnm

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak bizim nir akraba kadın normal doğumu bekliyo şuan eğer sancısı gelirse direk doğum Hastanesi'ne gidecekmiş öyle de

Sizin orda doğum ücretleri ne kadar cnm
22.500 TL ödedim canım ama 60 bine kadar çıkıyormus çok araştırdım..

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hadi bana akıl verin şimdi doğum yaklaşıyor ya ben daha ne hastaneye ne doktora karar veremedim özel mi devlet mi bilmiyorum ki sizce ne yapsam ki sezeryan oluyor um 🤷🥺
Merhaba canım iyiyim çok şükür saoll Valla bilemedim ki cnm Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kabul eder canım neden kabul etmesin
Ben de Müge Anlı’da izlemiştim bir kadın vardı doğru dürüst kontrole gitmemiş sonra doğumda ambulansla devlete götürmüşler ama devlet kabul etmemiş evde doğum yapmış.Müge Anlı da demişti nasıl kabul etmez diye ama sonradan ortaya çıktı meğerse doğumda oluşacak komplikasyonlar nedeniyle dosyası tahlilleri olmayanı acil gelince kabul etmiyorlarmış.Son aylar en az 2 kere randevu almak gerekiyormuş bağlanıp öyle söylediler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar