Doktor kontrolü için devlet hastaneye gitmemi reddetmiş

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Doktor kontrolü için devlet hastaneye gitmemi reddetmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,337 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolü için devlet hastaneye gitmemi reddetmiş
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, şöyle ki ben bağlı olduğum karakolu aradım dediler ki, eğer kendi araciniz ile gidecekseniz hastahaneye randevu kagidiniz veya mesaj bilgisini gösterin durduruldugunuzda. Toplu taşıma ile gidecekseniz elinizdeki kağıt veya mesajla buraya gelin size izin belgesi yazacağım dedi. Hastahane sizinle aynı semtte ise bunların hiç birine gerek yokmus. Benim arkadaşlarım da gidip geliyor valla. Bende gelen mesajla gittim yolda durduran eden de olmadı. Pazartesi otobüsle gitcem o yüzden gidip izin kağıdı yazdiricam hastahaneden gelen mesajla.

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Evet valla yanlış duymadınız hastane randevum var ve Seyehat izin belgesi alınması gerekiyormuş FAKAT BAŞVURUM REDDEDİLDİ şaka gibi ama hastaneye gitmek için bile çıkamıyoruz gülsem mi ağlasam mı bilemedim doğrusu. Giden tatile gitti ben hastaneye gidemiyorum..
Öyle bısey yok cnm ben gıttım randevum vardı belge filan almadan

B

Bbb

Guest
Merhaba, şöyle ki ben bağlı olduğum karakolu aradım dediler ki, eğer kendi araciniz ile gidecekseniz hastahaneye randevu kagidiniz veya mesaj bilgisini gösterin durduruldugunuzda. Toplu taşıma ile gidecekseniz elinizdeki kağıt veya mesajla buraya gelin size izin belgesi yazacağım dedi. Hastahane sizinle aynı semtte ise bunların hiç birine gerek yokmus. Benim arkadaşlarım da gidip geliyor valla. Bende gelen mesajla gittim yolda durduran eden de olmadı. Pazartesi otobüsle gitcem o yüzden gidip izin kağıdı yazdiricam hastahaneden gelen mesajla.

Benim hastaneye gitmem için 1 otobüs 1 tren ve yürümem lazım oturduğum yerde çoğu otobüs seferleri iptal edilmiş. Özel aracım da yok. O kadar saçma sapan planlama yapılmış ki anlatamam. Kim bilir oturduğum bölgede karakol nerede? Oraya giderken bile yazarlar yolda. 😒

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Benim hastaneye gitmem için 1 otobüs 1 tren ve yürümem lazım oturduğum yerde çoğu otobüs seferleri iptal edilmiş. Özel aracım da yok. O kadar saçma sapan planlama yapılmış ki anlatamam. Kim bilir oturduğum bölgede karakol nerede? Oraya giderken bile yazarlar yolda. 😒
Sistem o kadar kötü ki ne yapacağımızı şaşırdık gerçekten bir çıkar yol bulamıyoruz 🙄

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Evet valla yanlış duymadınız hastane randevum var ve Seyehat izin belgesi alınması gerekiyormuş FAKAT BAŞVURUM REDDEDİLDİ şaka gibi ama hastaneye gitmek için bile çıkamıyoruz gülsem mi ağlasam mı bilemedim doğrusu. Giden tatile gitti ben hastaneye gidemiyorum..
Randevu alıp 182 arayıp oraya yarın randevun olduğunu söylüyorsun onlar size izin oluşturuyor böyle denediniz mi acaba

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canimm ben esme sordum esim polis hastaneye gidene ceza yazionuz mu diye ..esim hsyr dedi tabki oncelik gebelrre raddevuler zten dha bu yasak olmadn once kapanmisti ben hc alamiodm otomotk kapaniodu randevu .. sen gebesin ya olurmunoyle benm annem dha dun hastaneye gtti hcbsi diyen olamdi polis dhi sormadi ..

Tüm sayfalar yüklendi.