Doktor mağduru 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcan28 tarafından oluşturulan Doktor mağduru 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,073 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor mağduru 😔
Konbuyu başlatan Nurcan28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurcan28

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Özeldekiler de artık çok para yemekten hastalara eskisi gibi ilgili değiller Rabbım sana güzel bir doğum ve doktoru nasip etsin canım
Amin canım inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O nasıl doktor başka doktora git bi
Gidicem de 4 Kasım dan önce randevu yok 4 Kasım da 38. Haftam oluyo o doktorda bakacakmı bana o da malûm 🤦🏻‍♀️ sağlık bakanlığı na şikayet etsem oda çözüm olacağını bilsem yok kimi kime şikayet edicem zaten bu sağlıkçıları da sağlık bakanlığı şımarttı tenezzül etmiyorlar hiç.

Çok saçmalamış doktor devlette mi özelde mi canim
Devlette canım araştırma Hastanesi'ne yonlendiriyo özellikle hatta bitanesinde eşi de gorevliymis hasta gelmiyo bize diye yakiniyomuş oraya git diyo. Aklıma takılan neden araştırma hastanelerine yolluyo İstanbul dayım ben bu arada burada yaşam iyice zorlasti 🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:

Asel555555

Kayıtlı Üye
rank
Cimer den detaylıca yaz cnm geri dönüş yapmak zorundalar gittiğin günü tarihi detaylıca yaz devlet böyle malesef hangi şehirde yaşıyorsun başka devlet varsa oraya git ve tüm olanları muane öncesi o Dr a da anlat mağdur bırakıldığını baştan sakince konuş rabbim yardım eder hemen modunu düşürme böyle sustukça herkese aynı durumu yaşatıyorlar malesef tmm insanlar onlarda ama yeminlerini mesleklerinin kutsallıgını unutuyorlar zaman içerisinde sağlıkla yavruna kavuş inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok sinirliyim, 36. Haftadayım sezeryan olucak doğumum ve bugün randevum vardı gün belirler diye gittim nts ye gönderdi baktı hareketleri felan güzel tamam dedi. Eee dedim nezaman gelicem tekrar iki hafta sonra gel dedi sezaryanım ya hani 38 haftalık oluyorum dedim. Ben 9 ay takibini yaptığım hastalarımın doğumunu yaptırıyorum dedi bana, 2 aylıkken başladığım Dr takibinde iki kere göründüm kovit olmuş Dr iptal oldu randevularim sonrasında tayini çıkmış başka Dr ya randevu aldım ben gidicem başka Dr bak dedi oda.
5. Ayından bu yana aynı doktora devam ettim şuana kadar, şimdi buda ben dogurtmicam iki araştırma hastanesi adı söyledi bana doğumum geldi onlarda bakmaz diyorum daha 3 haftan hatta 4 haftan var diyo bana iyide 38 haftada alinmiyomu sezaryan lı bebekler. Çok uzun oldu yazım kusura bakmayın.
Öyle saçmalık mı olur hayret bişey ya.. Şikayet etseydin başhekimliğe falan canım. Ben doğum için gittiğimde acilde bir kadın vardı konuştuk beklerken. Şimdiye kadar hep özelde muayene oldum doğum için geldim, ilk defa geliyorum bu hastaneye dedi. Onunda 3. Bebeğiydi sezaryenmiş. Kadını hazırlayıp gönderdiler hemen yukarı 38 haftada diye. Ki bu acile geldiği halde polikliniğede gitmemiş hiç

Birde ben araştırma hastanesinde yaptım doğumu tavsiye ederim canım normal devlet hastanelerinden çok çok iyi

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Öyle saçmalık mı olur hayret bişey ya.. Şikayet etseydin başhekimliğe falan canım. Ben doğum için gittiğimde acilde bir kadın vardı konuştuk beklerken. Şimdiye kadar hep özelde muayene oldum doğum için geldim, ilk defa geliyorum bu hastaneye dedi. Onunda 3. Bebeğiydi sezaryenmiş. Kadını hazırlayıp gönderdiler hemen yukarı 38 haftada diye. Ki bu acile geldiği halde polikliniğede gitmemiş hiç

Birde ben araştırma hastanesinde yaptım doğumu tavsiye ederim canım normal devlet hastanelerinden çok çok iyi
20 sine randevu buldum şuan inşallah işim rast gider de sorunsuz çıkarım yarın şu hastaneden İstanbul Haseki arstirma dan buldum çok şükür 🤲 dünden beridir 5 ayından bu yana takip eden doktorun yaptigini yedirmedime kendime stres yaptım iyice 😔 1 saatlik mesafedeki hastaneye gidicem toplutasima ile üstelik 😒 Allah herkesin yardımcısı olsun benimde 🤲

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Kac aydır bana dese ben dogurtmicam kesinlikle başka hastaneye giderdim insanın yüzüne bakmiyolar ki 😔 canım cicim demesini beklemiyoruz zaten ama insan gibi muamele göstermek bukadarmi zor, devlet Hastanesi'ne gidiyorum özel e gidemiyorum 100 ile 180 lira arası muayeneler tek kişinin çalışmasıyla geçim zorlaştı. Yani mecburen devlete gidiyorum😔 ama son ay da bana yaptığına bakın napıcam şimdi bilmiyorum.
Şikayet et. Ne demek dogurtmam saçmalığa bak.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🤲

Gidicem de 4 Kasım dan önce randevu yok 4 Kasım da 38. Haftam oluyo o doktorda bakacakmı bana o da malûm 🤦🏻‍♀️ sağlık bakanlığı na şikayet etsem oda çözüm olacağını bilsem yok kimi kime şikayet edicem zaten bu sağlıkçıları da sağlık bakanlığı şımarttı tenezzül etmiyorlar hiç.

Devlette canım araştırma Hastanesi'ne yonlendiriyo özellikle hatta bitanesinde eşi de gorevliymis hasta gelmiyo bize diye yakiniyomuş oraya git diyo. Aklıma takılan neden araştırma hastanelerine yolluyo İstanbul dayım ben bu arada burada yaşam iyice zorlasti 🤦🏻‍♀️
Cimer e şikayet et genelde dönüş olıyormuş hemde hızlı

Fatmcsrr

Kayıtlı Üye
rank
Kac aydır bana dese ben dogurtmicam kesinlikle başka hastaneye giderdim insanın yüzüne bakmiyolar ki 😔 canım cicim demesini beklemiyoruz zaten ama insan gibi muamele göstermek bukadarmi zor, devlet Hastanesi'ne gidiyorum özel e gidemiyorum 100 ile 180 lira arası muayeneler tek kişinin çalışmasıyla geçim zorlaştı. Yani mecburen devlete gidiyorum😔 ama son ay da bana yaptığına bakın napıcam şimdi bilmiyorum.
Aman çocuğunu düşün moral bozma. Doktor araştırması yap.

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım bu benim dr da özel hastane doktoru muamelesi gördüm resmen bir nazlanmalar 9 ay takibinde olmadığım için bana bakmaktan vazgeçti. Araştırma hastanelerine yonlendiriyo birde😒 maddiyatim olsa hiç ugraşmicaktim onlarla çok şanssızım bu hamileliğim de çok. Ayın 4 ünde. Önce randevu da bulamadım inşallah yeni doktorda sorun çıkarmaz😔
Durumunu anlat bacım randevu olusturabildigin doktora bol e saçmalık görmedim bende izmirdeyim beni de bol e bi korkuttular aslında takip li hasta olmazsanız 3.sezaryen olacaksınız almaz hastaneler dediler bana da

Mlkmlk

Guest
rank
Kızlar çok sinirliyim, 36. Haftadayım sezeryan olucak doğumum ve bugün randevum vardı gün belirler diye gittim nts ye gönderdi baktı hareketleri felan güzel tamam dedi. Eee dedim nezaman gelicem tekrar iki hafta sonra gel dedi sezaryanım ya hani 38 haftalık oluyorum dedim. Ben 9 ay takibini yaptığım hastalarımın doğumunu yaptırıyorum dedi bana, 2 aylıkken başladığım Dr takibinde iki kere göründüm kovit olmuş Dr iptal oldu randevularim sonrasında tayini çıkmış başka Dr ya randevu aldım ben gidicem başka Dr bak dedi oda.
5. Ayından bu yana aynı doktora devam ettim şuana kadar, şimdi buda ben dogurtmicam iki araştırma hastanesi adı söyledi bana doğumum geldi onlarda bakmaz diyorum daha 3 haftan hatta 4 haftan var diyo bana iyide 38 haftada alinmiyomu sezaryan lı bebekler. Çok uzun oldu yazım kusura bakmayın.
Çok sinir bozucu bir durum . Neticede 5. Ayında başlamışsin. Ne meslek etiğine uygun ne de ettikleri hipokrat yemininin bir anlamı yok böylelerinin .. Canim böyle bir doktorda zaten sezeryan olma . Araştırma hastaneleri aslında tecrübe ve imkanlar bakimindan bircok özel hastaneden daha iyi . Daha tecrübeli doktorlar oluyor . Ayrıca gebeliği sıkıntılı hastaları hep araştırma hastanelerine sevk ediyorlar .. Bende araştırma Hastanesi'nde özel muayene ücreti vererek doçent bir doktora muayene oluyorum .Gayet memnunum .

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🤲

Allahım yarabbim Allahım inşallah karşına vicdani bir doktor çıkarır cnm

Tüm sayfalar yüklendi.