Doktor mağduru 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurcan28 tarafından oluşturulan Doktor mağduru 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,063 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor mağduru 😔
Konbuyu başlatan Nurcan28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurcan28

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kac aydır bana dese ben dogurtmicam kesinlikle başka hastaneye giderdim insanın yüzüne bakmiyolar ki 😔 canım cicim demesini beklemiyoruz zaten ama insan gibi muamele göstermek bukadarmi zor, devlet Hastanesi'ne gidiyorum özel e gidemiyorum 100 ile 180 lira arası muayeneler tek kişinin çalışmasıyla geçim zorlaştı. Yani mecburen devlete gidiyorum😔 ama son ay da bana yaptığına bakın napıcam şimdi bilmiyorum.
Kuzum özelde de cogu ayni merak etme ben ozele gidiyorum adama bi soru soruyoruz mesela telefindan mesaj atiyoruz verdigi cevap ne biliyomusun hayır,gerekmez,olur boyle yani tek kelime yaziyor adam para veriyoruz insan ilgi istiyor biraz sicak davransin istiyor ama yok 😤

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum özelde de cogu ayni merak etme ben ozele gidiyorum adama bi soru soruyoruz mesela telefindan mesaj atiyoruz verdigi cevap ne biliyomusun hayır,gerekmez,olur boyle yani tek kelime yaziyor adam para veriyoruz insan ilgi istiyor biraz sicak davransin istiyor ama yok 😤
Cok şükür muayene oldum doğum yerim belli oldu en azından araştırma hastanesi şu anlık çok memnun kaldım Allah razı olsun ebelerden çok yardımcı oldular

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
20 sine randevu buldum şuan inşallah işim rast gider de sorunsuz çıkarım yarın şu hastaneden İstanbul Haseki arstirma dan buldum çok şükür 🤲 dünden beridir 5 ayından bu yana takip eden doktorun yaptigini yedirmedime kendime stres yaptım iyice 😔 1 saatlik mesafedeki hastaneye gidicem toplutasima ile üstelik 😒 Allah herkesin yardımcısı olsun benimde 🤲
İyi bari randevu bulabilmişsin canım. Yani olacak iş değil yaptığı keşke şikayet etseydin. Amin canım Allah yardımcın olsun zor uzakmış

Tüm sayfalar yüklendi.