Doktordan geldim canlarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim taraf─▒ndan olu┼čturulan Doktordan geldim canlarim ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 423 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 12 yorum ve 5 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Doktordan geldim canlarim
Konbuyu ba┼člatan Heyatim
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2021
Kizlar doktora gorundum cok wukur her wey yolunda dedi bebeyin bogazina 1 kez dolanmiw gobek kardonu ­čśú­čśú agrilaril oldugunu soyledim bebek awagi enince her wey yoluna duwecek dedi 20 wubata kimi dogmazsa gel suni sanci ile dogurtacagiz dedi Rabim kendi sancimla dogurmayi nasib etsin­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗ bebeyim iyi oldugu ucun cok wukur bin wukur amma nedense benim morelim bozuk

Son d├╝zenleme:

Merveg├╝ll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Ekim 2021
Kizlar doktora gorundum cok wukur her wey yolunda dedi bebeyin bogazina 1 kez dolanmiw gobek kardonu ­čśú­čśú agrilaril oldugunu soyledim bebek awagi enince her wey yoluna duwecek dedi 20 wubata kimi dogmazsa gel suni sanci ile dogurtacagiz dedi Rabim kendi sancimla dogurmayi nasib etsin­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗ bebeyim oldugu ucun cok wukur bin wukur nedense benim morelim bozuk
─░cin endise ile kaplanmis canim o yuzden moralin bozuk kalbini ferah tut sag salim al─▒rs─▒n yavrunu kuca─č─▒na in┼čallah ­čÖĆ

Muhammed'in Annesi

O─čullar─▒m ­čĹČ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
Kizlar doktora gorundum cok wukur her wey yolunda dedi bebeyin bogazina 1 kez dolanmiw gobek kardonu ­čśú­čśú agrilaril oldugunu soyledim bebek awagi enince her wey yoluna duwecek dedi 20 wubata kimi dogmazsa gel suni sanci ile dogurtacagiz dedi Rabim kendi sancimla dogurmayi nasib etsin­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗ bebeyim iyi oldugu ucun cok wukur bin wukur amma nedense benim morelim bozuk
Rabbim g├Ânl├╝ne g├Âre versin can─▒m insaallah her┼čey g├Ânl├╝nce olur

R├╝yaa

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
18 Ocak 2022
─░n┼člh hersey g├Ânl├╝nce olur can─▒m

Ulduz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Gozun aydin canim­čśŹ­čą░qorxulu birsey yox imi┼č guzel seyler du┼čun­čśŐ­čĄ▓­čą░ basla bebisin kiravatin suslemeye evi beze ehvalin duzelsin­čśŹ­čĄ▓oglunun adi ne olacaq? Menim.qizmun adi aysu insallah

Heyatim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2021
Rabbim g├Ânl├╝ne g├Âre versin can─▒m insaallah her┼čey g├Ânl├╝nce olur
Amin canim menim cumlemizin inwallah­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

─░n┼člh hersey g├Ânl├╝nce olur can─▒m
Tewekur eleyirem gozelim

Gozun aydin canim­čśŹ­čą░qorxulu birsey yox imi┼č guzel seyler du┼čun­čśŐ­čĄ▓­čą░ basla bebisin kiravatin suslemeye evi beze ehvalin duzelsin­čśŹ­čĄ▓oglunun adi ne olacaq? Menim.qizmun adi aysu insallah
Can ureyim cox sagol allah razi olsun yox hecne almamiwam ki uwaqa aid inwallah dogulandan sonra rebim qismet ederse alacam oglumun adi Yusif inwallah can balim sag salmat gelsin dunyaya inwallah­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗

Ulduz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Amin canim menim cumlemizin inwallah­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗

Tewekur eleyirem gozelim

Can ureyim cox sagol allah razi olsun yox hecne almamiwam ki uwaqa aid inwallah dogulandan sonra rebim qismet ederse alacam oglumun adi Yusif inwallah can balim sag salmat gelsin dunyaya inwallah­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗
He deyesen duser dusmezi olar deye almirsiz he? He menimde qardasmin oglunun adi yusifdi insallah sag salamat gelsin dunyaya­čśŹ­čą░

Ulduz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Amin canim menim Amin vallah Atasi men alirdiq Evdekiler qoymadi Mama gil dedi gozle alinacaq her weyi sadece sebir ele sag salmat gelsin dunyaya sonra ­čśä­čśäimkan vermediler
He bizde Azarrbaycanda olsa idik bizimkilerde qoyan deyuldi­čśé biz kiravati ile.kalyeskasin zakaz elemiwik heleki gelub cixmayib

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar