Sorum var Doktordan geldim kızlar 🤩🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doktordan geldim kızlar 🤩🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,766 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim kızlar 🤩🤩
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Doktora göre benim takibim 28+4 günmüş uygulamada ben yanlış yazmışım 29+4 görünüyordu düzelttim. Yani şuan 28+4 günlük gebeyim bebekte herşey yolunda dedi şükür gayet iyi dedi bakalım 🤩🥰🥰 gördüm minik minik bir adam ya 😂😂 Bide doktor ultrasona göre 31+5 günlük dedi yani üç hafta önden gidiyor dedi ama sorun değil demek ki gelişkin dedi 🤗🤗

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Doktora göre benim takibim 28+4 günmüş uygulamada ben yanlış yazmışım 29+4 görünüyordu düzelttim. Yani şuan 28+4 günlük gebeyim bebekte herşey yolunda dedi şükür gayet iyi dedi bakalım 🤩🥰🥰 gördüm minik minik bir adam ya 😂😂 Bide doktor ultrasona göre 31+5 günlük dedi yani üç hafta önden gidiyor dedi ama sorun değil demek ki gelişkin dedi 🤗🤗
Masallah nazar olmasn sag salim kavursursun insallah cnm benm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hay maşallah 🧿 canım paşanın keyfi yerinde demek ki 😊Rabbim sağlıkla hayırla kavuştursun inşallah 🙏

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Masalalh cnm 🥰🥰🧿 cnm hamur işi çok tuketiyorsan gelişimi önde olabilir şeker hamur işi..

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Masalalh cnm 🥰🥰🧿 cnm hamur işi çok tuketiyorsan gelişimi önde olabilir şeker hamur işi..
Hamur işi tüketmiyorum kilo almamak için 😬 Bide şekeri de minimuma indirdim canım çekse bile almıyorum artık eskiden alır yerdim ama kilo artışı yaşamak istemiyorum ondan şeker ve hamur işini çıkardım hayatımdan 🤗 ama pekmez falan yiyorum sebze meyve yiyorum aslında normal besleniyorum ceviz fındık falan kuru meyveler tatlı niyetine bu şekilde besleniyorum artık. Bebek baya kilolu dedi doktor büyük olacak dedi ondan korktum büyük olursa nasıl doğar ki bebek 🙄😱

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kaç kiloydu ki baya kilolu dedi
Bilmiyorum ki bana göre kilosu düşük gibi ama tabi bu aylarda ne kadar olur bilmiyorum 1700 dedi 🙄🙄 normal mi fazla mı bilmiyorum baya kilolu dedi 😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hay maşallah 🧿 canım paşanın keyfi yerinde demek ki 😊Rabbim sağlıkla hayırla kavuştursun inşallah 🙏
Amin canım sağolasın 🥰🥰🤗🤗 Keyfi yerinde belli ayy doğsa da yesem onu 🤭🤭

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki bana göre kilosu düşük gibi ama tabi bu aylarda ne kadar olur bilmiyorum 1700 dedi 🙄🙄 normal mi fazla mı bilmiyorum baya kilolu dedi 😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım sağolasın 🥰🥰🤗🤗 Keyfi yerinde belli ayy doğsa da yesem onu 🤭🤭
30 haftada benim 1500 dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar