Sorum var Doktordan geldim kızlar 🤩🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doktordan geldim kızlar 🤩🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,821 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim kızlar 🤩🤩
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktora göre benim takibim 28+4 günmüş uygulamada ben yanlış yazmışım 29+4 görünüyordu düzelttim. Yani şuan 28+4 günlük gebeyim bebekte herşey yolunda dedi şükür gayet iyi dedi bakalım 🤩🥰🥰 gördüm minik minik bir adam ya 😂😂 Bide doktor ultrasona göre 31+5 günlük dedi yani üç hafta önden gidiyor dedi ama sorun değil demek ki gelişkin dedi 🤗🤗
Oy maşallah Muhammed Kayra ya 😍😍.

Doktora göre benim takibim 28+4 günmüş uygulamada ben yanlış yazmışım 29+4 görünüyordu düzelttim. Yani şuan 28+4 günlük gebeyim bebekte herşey yolunda dedi şükür gayet iyi dedi bakalım 🤩🥰🥰 gördüm minik minik bir adam ya 😂😂 Bide doktor ultrasona göre 31+5 günlük dedi yani üç hafta önden gidiyor dedi ama sorun değil demek ki gelişkin dedi 🤗🤗
Masallah masallah rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayın nasip etsin canım
Güzel haberler almak bize de cuma günü düşer insalalh 🫶😍😍😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah Muhammed Kayra ya 😍😍.
Büyümüş teyzesi ben hiç anlamadım büyüdüğünü çünkü karnım çok büyük değildi hatta bu bebek kesin küçük diyordum 🤭😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah masallah rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayın nasip etsin canım
Sağolasın canım inşallah senin güzel haberlerini de bekliyoruz. 🤗🤗🥰🥰🤲🤲🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Büyümüş teyzesi ben hiç anlamadım büyüdüğünü çünkü karnım çok büyük değildi hatta bu bebek kesin küçük diyordum 🤭😂😂

Büyüyecek tabiki annesi 🤭🤭

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Büyüyecek tabiki annesi 🤭🤭
Doktor şaşkın şaşkın baktı korktum dedim ne oldu Hocam bişey yok inşallah güldü baya doktor zaten çok güleç bir kadın çok seviyorum onu dediki bebek baya büyük şuan 1700 gram bende bilmiyorum ya içimden ne ufak bişey diye düşündüm 😂😂 dediki haftasından üç hafta önce gidiyor baya gelişkin dedi sanırım boyu posu eşime benzedi de kilo konusunda dayısına benzemiş olabilir kardeşim 5 kilo doğmuştu hayatımda gördüğüm en tombik yeni doğandı 🤭😂😂

Kaç kilo geldi kuzum bebişin

Tüm sayfalar yüklendi.