Sorum var Doktordan geldim kızlar 🤩🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doktordan geldim kızlar 🤩🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,813 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim kızlar 🤩🤩
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor şaşkın şaşkın baktı korktum dedim ne oldu Hocam bişey yok inşallah güldü baya doktor zaten çok güleç bir kadın çok seviyorum onu dediki bebek baya büyük şuan 1700 gram bende bilmiyorum ya içimden ne ufak bişey diye düşündüm 😂😂 dediki haftasından üç hafta önce gidiyor baya gelişkin dedi sanırım boyu posu eşime benzedi de kilo konusunda dayısına benzemiş olabilir kardeşim 5 kilo doğmuştu hayatımda gördüğüm en tombik yeni doğandı 🤭😂😂
Desene Kayra gibi Kayra da 27. Haftda 1500 gram ve 31 haftalıl gözüküyordu 😂😂sonra haftasını yakalandı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hamur işi tüketmiyorum kilo almamak için 😬 Bide şekeri de minimuma indirdim canım çekse bile almıyorum artık eskiden alır yerdim ama kilo artışı yaşamak istemiyorum ondan şeker ve hamur işini çıkardım hayatımdan 🤗 ama pekmez falan yiyorum sebze meyve yiyorum aslında normal besleniyorum ceviz fındık falan kuru meyveler tatlı niyetine bu şekilde besleniyorum artık. Bebek baya kilolu dedi doktor büyük olacak dedi ondan korktum büyük olursa nasıl doğar ki bebek 🙄😱
Pekmezda şekerli kuzum kilo yapar bebeğe bu yediklerin hepsi bebeğe kilo yapar sen fazla fazla tüketiyorsun sanriim 😍😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Desene Kayra gibi Kayra da 27. Haftda 1500 gram ve 31 haftalıl gözüküyordu 😂😂sonra haftasını yakalandı
Yakalar di mi ben büyük bir bebek olmasını istemiyorum korkuyorum çünkü doğurmaktan çünkü büyük olursa zor olmaz mı bilmiyorum ilk defa doğum korkusu sardı içimi 😱 Normal bir bebek olsun yeter bence 😅😅 Kayra ile bu Muhammed Kayra baya ortak yönleri var 🧿🧿💕💕🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım Allah eline almayı nasip etsin
Amin canım inşallah sağolasın 💕🤗🤗🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yakalar di mi ben büyük bir bebek olmasını istemiyorum korkuyorum çünkü doğurmaktan çünkü büyük olursa zor olmaz mı bilmiyorum ilk defa doğum korkusu sardı içimi 😱 Normal bir bebek olsun yeter bence 😅😅 Kayra ile bu Muhammed Kayra baya ortak yönleri var 🧿🧿💕💕🤩
Kayra son haftalarda doğru haftasından 1 hafta büyüktü kuzum 40 haftaya kadar beklese sanırım normal değere dönerdi diye düşünüyorum. Zaten Kayra, Muhammed Kayra , Yuşa Han @Mervercan hepsi birbiri ile aynı 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım Allah eline almayı nasip etsin
Pekmezda şekerli kuzum kilo yapar bebeğe bu yediklerin hepsi bebeğe kilo yapar sen fazla fazla tüketiyorsun sanriim 😍😂
Ben bir ara aşırı iştahım açıldı zaten 5. Aya kadar falan çok kustum yemek yemekte zorlandım sonra birden iştahım açıldı yiyorum beş dk sonra yine açım yani baya obur oldum hatta kilo aldım baya psikolojim bozuldu ama sonra şu aralar yine iştahım gitti yine kusmalar başladı yani bir yiyorum bir bırakıyorum 😂😂 ama ceviz fındık meyve falan çok yiyorum. Pekmezi de doktor önerdi kanım çok düşmüş hamileliğin başından beri baya düşmüş kan yapan şeyler tüket dikkat et dedi pekmezi hiç sevmem ama zorla yiyorum 😬😬

Kayra son haftalarda doğru haftasından 1 hafta büyüktü kuzum 40 haftaya kadar beklese sanırım normal değere dönerdi diye düşünüyorum. Zaten Kayra, Muhammed Kayra , Yuşa Han @Mervercan hepsi birbiri ile aynı 😂😂
Yerim ben hepsini Allah'ım sağlıklı hayırlı ömürler versin yavrularımıza inşallah 🤲😍💕💕 Kayra aceleci davrandı beklemedi sana kavuşmak istedi napsin kuzucuk 🥰🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

Ben bir ara aşırı iştahım açıldı zaten 5. Aya kadar falan çok kustum yemek yemekte zorlandım sonra birden iştahım açıldı yiyorum beş dk sonra yine açım yani baya obur oldum hatta kilo aldım baya psikolojim bozuldu ama sonra şu aralar yine iştahım gitti yine kusmalar başladı yani bir yiyorum bir bırakıyorum 😂😂 ama ceviz fındık meyve falan çok yiyorum. Pekmezi de doktor önerdi kanım çok düşmüş hamileliğin başından beri baya düşmüş kan yapan şeyler tüket dikkat et dedi pekmezi hiç sevmem ama zorla yiyorum 😬😬
Pekmez iyi kan yapar şifa olsun balım😍 kaç kilo aldın şuana kadar benim son zamanlarım aşırı ödem oluştu bende bu son bı haftadır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Yerim ben hepsini Allah'ım sağlıklı hayırlı ömürler versin yavrularımıza inşallah 🤲😍💕💕 Kayra aceleci davrandı beklemedi sana kavuşmak istedi napsin kuzucuk 🥰🥰
Annesine aşık bşr çocuk benim oğluşum 😍😍 bende ons aşığım.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Pekmez iyi kan yapar şifa olsun balım😍 kaç kilo aldın şuana kadar benim son zamanlarım aşırı ödem oluştu bende bu son bı haftadır
Eskiden çok kan bağışı yapardım kanım hep 13lerde falandı ilk defa bu kadar düştü acaba keçiboynuzu varya ama pekmezi değil bizzat kendisini yesem o da kan yapmaz mı pekmez çok ağır bir tadı var 😬😬 şu zamana kadar 4-5 kilo arasında aldım inşallah daha da almam 😂😂

Annesine aşık bşr çocuk benim oğluşum 😍😍 bende ons aşığım.
Zaten evlat için hele bide erkek evlat için anne en büyük aşk anneler içinde evladı en büyük aşk 🥰🥰💕💕😍😍🧿🧿 ama yememek için zor durulan bir Aşk 🤭🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Eskiden çok kan bağışı yapardım kanım hep 13lerde falandı ilk defa bu kadar düştü acaba keçiboynuzu varya ama pekmezi değil bizzat kendisini yesem o da kan yapmaz mı pekmez çok ağır bir tadı var 😬😬 şu zamana kadar 4-5 kilo arasında aldım inşallah daha da almam 😂😂

Zaten evlat için hele bide erkek evlat için anne en büyük aşk anneler içinde evladı en büyük aşk 🥰🥰💕💕😍😍🧿🧿 ama yememek için zor durulan bir Aşk 🤭🤭
Eşiem Kayra non bana olan haraketleirni görünce en çok kokumla sakinleşmedinş görünce diğer çocuk kız olsunda bana düşkün olsun diyor belli Kayra tam senci dedi 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.