Sorum var Doktordan geldim kızlar 🤩🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doktordan geldim kızlar 🤩🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,800 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim kızlar 🤩🤩
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Erkeklerden anlayış beklemek dünyanın en büyük hatası kuzum, ben biraz daha iyiyim evime geçtim şükürler olsun, iyice yerleşeyim sonra yazayım diye düşündüm ve geldim 🥰 , amin inşallah canım 🤲 çok sağol pazartesi günü randevum var gidecem bakalım doktor ne diyor büyük ihtimal bel fıtığı olmuştur yoksa bu kadar ağrıması normal değil 😞 iyiki varsın canım ❤️😘

Aynn öyle canım, Rabb'im bize güç versin inşallah 🤲❤️

Amin inşallah canım 🤲 aynn öyle gerçekten olmuyor ama bir haftadır evimdeyim canım çok şükür sizi çok seviyorum iyiki varsınız canlarım 🥰♥️🤗
Evine gecmene çok sevindim gülüm sıkma canını zamanla eşinin kafasına Dank eder değerini anlar umarım bı sıkıntı çıkmaz bek fıtığı değilsindir inslalh 🤲🏻 bizide haberdar et dinlen boo bol bu aralar baya yoruldun sıkıntı yaşadın..☺️ dinlenmeyi hak ettin..sende iyiki varsın cnm 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar