Doktordan geldim canlarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Doktordan geldim canlarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,022 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim canlarim
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doktora gorundum cok wukur her wey yolunda dedi bebeyin bogazina 1 kez dolanmiw gobek kardonu 😣😣 agrilaril oldugunu soyledim bebek awagi enince her wey yoluna duwecek dedi 20 wubata kimi dogmazsa gel suni sanci ile dogurtacagiz dedi Rabim kendi sancimla dogurmayi nasib etsin🤲🏻🤲🏻 bebeyim iyi oldugu ucun cok wukur bin wukur amma nedense benim morelim bozuk

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doktora gorundum cok wukur her wey yolunda dedi bebeyin bogazina 1 kez dolanmiw gobek kardonu 😣😣 agrilaril oldugunu soyledim bebek awagi enince her wey yoluna duwecek dedi 20 wubata kimi dogmazsa gel suni sanci ile dogurtacagiz dedi Rabim kendi sancimla dogurmayi nasib etsin🤲🏻🤲🏻 bebeyim oldugu ucun cok wukur bin wukur nedense benim morelim bozuk
İcin endise ile kaplanmis canim o yuzden moralin bozuk kalbini ferah tut sag salim alırsın yavrunu kucağına inşallah 🙏

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar doktora gorundum cok wukur her wey yolunda dedi bebeyin bogazina 1 kez dolanmiw gobek kardonu 😣😣 agrilaril oldugunu soyledim bebek awagi enince her wey yoluna duwecek dedi 20 wubata kimi dogmazsa gel suni sanci ile dogurtacagiz dedi Rabim kendi sancimla dogurmayi nasib etsin🤲🏻🤲🏻 bebeyim iyi oldugu ucun cok wukur bin wukur amma nedense benim morelim bozuk
Rabbim gönlüne göre versin canım insaallah herşey gönlünce olur

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
İnşlh hersey gönlünce olur canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Gozun aydin canim😍🥰qorxulu birsey yox imiş guzel seyler duşun😊🤲🥰 basla bebisin kiravatin suslemeye evi beze ehvalin duzelsin😍🤲oglunun adi ne olacaq? Menim.qizmun adi aysu insallah

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin canım insaallah herşey gönlünce olur
Amin canim menim cumlemizin inwallah🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşlh hersey gönlünce olur canım
Tewekur eleyirem gozelim

Gozun aydin canim😍🥰qorxulu birsey yox imiş guzel seyler duşun😊🤲🥰 basla bebisin kiravatin suslemeye evi beze ehvalin duzelsin😍🤲oglunun adi ne olacaq? Menim.qizmun adi aysu insallah
Can ureyim cox sagol allah razi olsun yox hecne almamiwam ki uwaqa aid inwallah dogulandan sonra rebim qismet ederse alacam oglumun adi Yusif inwallah can balim sag salmat gelsin dunyaya inwallah🤲🏻🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Amin canim menim cumlemizin inwallah🤲🏻🤲🏻

Tewekur eleyirem gozelim

Can ureyim cox sagol allah razi olsun yox hecne almamiwam ki uwaqa aid inwallah dogulandan sonra rebim qismet ederse alacam oglumun adi Yusif inwallah can balim sag salmat gelsin dunyaya inwallah🤲🏻🤲🏻
He deyesen duser dusmezi olar deye almirsiz he? He menimde qardasmin oglunun adi yusifdi insallah sag salamat gelsin dunyaya😍🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar