Doktordan geldimm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Doktordan geldimm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldimm
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gittim bebek oturduğu için tam net goremedi ama bı çıkıntı görüyorum dedi yuzde 60 erkk diyebilirim dedi yanılma payı var mı ? Bide bebek ters durmuş dedi korkmalı mıyım?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gittim bebek oturduğu için tam net goremedi ama bı çıkıntı görüyorum dedi yuzde 60 erkk diyebilirim dedi yanılma payı var mı ? Bide bebek ters durmuş dedi korkmalı mıyım?
Yok canm çok küçük, daha çok döner şuan ters olması bi sıkıntı yaratmaz. kesin göremediği için net konuşmamış bi daha ki kontrolde döner de net görürsünüz inşallah

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm çok küçük, daha çok döner şuan ters olması bi sıkıntı yaratmaz. kesin göremediği için net konuşmamış bi daha ki kontrolde döner de net görürsünüz inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki erkek dedi ya tersi çıkabilir mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar