Doktorum korkuttu beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maviş melek tarafından oluşturulan Doktorum korkuttu beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,381 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorum korkuttu beni
Konbuyu başlatan Maviş melek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya 37 haftalık hamileyim bebeğin gelişimi iyi dedi bu bir hafta içinde doğum yapabilirsin dedi 2 3 hafta önce gittim bebeğin kilosu na 2600 dedi bu hafta gittim 2400 dedi doktora sordum geçen dediginizle aynı değil diye dedi bazen oluyor normal mi sizinde başınıza böyle bir şey geldimi ben ilk defa böyle bir şey görüyorum ağrılarım bu aralar çok sıklaştı adım atamıyorum bugün yarın bebiş gelicek ama küçük geliyor bana korktum açıkçası bana yardımcı olur musunuz canlar
Kuzum ultrason hesapları yanlış olabiliyor bu çok normal ben doğuma giderken bebeğimin kilosuna 3kg350gr dedi bebeğim doğduğunda 2kg 850 Gr dı canım . İki kilo arasında çok fark var ama sağlığı yerinde olsun gerçekten kilo alınır sen moralini hiç bozma. Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah🙏 bebiş artık her an gelebilir 🤗😘♥️

Maviş melek

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ultrason hesapları yanlış olabiliyor bu çok normal ben doğuma giderken bebeğimin kilosuna 3kg350gr dedi bebeğim doğduğunda 2kg 850 Gr dı canım . İki kilo arasında çok fark var ama sağlığı yerinde olsun gerçekten kilo alınır sen moralini hiç bozma. Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah🙏 bebiş artık her an gelebilir 🤗😘♥️
Çok tşk ederim çok rahatladım Allah razı olsun hepinizden 🌹🌹

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
38. Haftamda sezeryan Doğum yaptım bebeğim 2600 gr doğdu çok şükür sağlığı yerindeydi ertesi gün taburcu olduk Allah sağlıkla doğurmanı nasip etsin canım çok kafana takma kiloyu sağlıklı olsun yeter inan

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ya 37 haftalık hamileyim bebeğin gelişimi iyi dedi bu bir hafta içinde doğum yapabilirsin dedi 2 3 hafta önce gittim bebeğin kilosu na 2600 dedi bu hafta gittim 2400 dedi doktora sordum geçen dediginizle aynı değil diye dedi bazen oluyor normal mi sizinde başınıza böyle bir şey geldimi ben ilk defa böyle bir şey görüyorum ağrılarım bu aralar çok sıklaştı adım atamıyorum bugün yarın bebiş gelicek ama küçük geliyor bana korktum açıkçası bana yardımcı olur musunuz canlar
Korkma canım Allah'ın izniyle birşey olmaz bir haftada kilo alır

Tüm sayfalar yüklendi.