Doktorun tavrı beni çok ağlattı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelcmn tarafından oluşturulan Doktorun tavrı beni çok ağlattı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,035 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorun tavrı beni çok ağlattı
Konbuyu başlatan Emelcmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep88

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum nerelerden katılıyorsunuz ama İstanbul avcılar Anadolu Hastanesi'nde Hakan bey var bugün beni sırf testi başka hastane de ve 4-5 saat erken yaptırdım diye azarladı beni resmen. Yeni 5 haftalık hamile birine sen bu çocuğu unut karnında yok olsun gitsin denmez 😢

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum nerelerden katılıyorsunuz ama İstanbul avcılar Anadolu Hastanesi'nde Hakan bey var bugün beni sırf testi başka hastane de ve 4-5 saat erken yaptırdım diye azarladı beni resmen. Yeni 5 haftalık hamile birine sen bu çocuğu unut karnında yok olsun gitsin denmez 😢
O nasıl bir doktor mus öyle tövbe yarabbim yaaa şikayet etseydin canim sende gözünden akan her damlanin hesabını veremesin insallah derdine ne olmuş da sana o şekilde davranmış

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank
Terbiyesiz ya böyleleri de doktor oluyor ya. Merhametsizler. Bana da geçen doktor aynen şu üslubu kullandı "bu testleri yapıyoruz çünkü bazı çocuklar gerizekalı oluyor falan"

Ben şikayet ettim siz de edin. Bu şekilde konuşamaz sizinle

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Terbiyesiz ya böyleleri de doktor oluyor ya. Merhametsizler. Bana da geçen doktor aynen şu üslubu kullandı "bu testleri yapıyoruz çünkü bazı çocuklar gerizekalı oluyor falan"

Ben şikayet ettim siz de edin. Bu şekilde konuşamaz sizinle
Terbiyesizler işte kendilerini ne zannediyorlar da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O nasıl bir doktor mus öyle tövbe yarabbim yaaa şikayet etseydin canim sende gözünden akan her damlanin hesabını veremesin insallah derdine ne olmuş da sana o şekilde davranmış
Şikayet var a şikayet ettim sabahtan beri moralim çok bozuk ne olursa olsun böyle konusmamaliydi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sen onu un Agzına tükürseydin hastane ayaga kalsaydı terbiyesiz doktpr

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank

Şikayet var a şikayet ettim sabahtan beri moralim çok bozuk ne olursa olsun böyle konusmamaliydi
Şikayetvar a etmen hiçbir şey değiştirmez sağlık bakanlığına etmen lazım şikayetvarı kimse takmıyor ama doktorlar sağlık bakanlığından gelen uyarılardan korkuyorlar. Cimerden yazın ya da arayın bir doktoru şikayet ediyorsunuz çikolata markasını değil. Bilinçli olmamız lazım

Bazı doktorların gerçekten ciddi bir psikolojik denetlemeden geçmesi lazım

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Boş ver üzülme Allah'ın dan bulsun şikayet edicem seni diyip ciksaydin direk pislik herif bide doktor olacak 😑

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank

Valla kızlar bazen öyle doktorlar a denk geliyoruz ki yani normal zamanda da olsa gebelikte özellikle zaten hormonlar tavan yapmış biri öte git dese agliyoz doktorun özellikle böyle davranmaya hakkı yok kim olursa olsun eş dost akraba dahi bi şekilde itamda bulunamaz bashekime kadar da çıkıp da şikayet et canim sen bazı kendini bilmezler sessiz olduğumuz için laf sokuyo ama gereken cevabı verceksin valla geçen de bana bir hemşire sen çok kilolusun yemene dikkat et falan dedi 80 le hamile kaldım suan 87 yim bende dogurcak olan benim derdi sana mi düştü dedim sustu hemen

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya kendi mi karar veriyo sağlık personeli olabilir ama size bunu demeye hakkı yok anlamıyorum ya zaten kırk tane stres düşünce ile korka korka gidiyoruz hastane kapısına bide yaptıkları muameleye bak direkt cimer e ve 182 ye şikayet edin

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Valla kızlar bazen öyle doktorlar a denk geliyoruz ki yani normal zamanda da olsa gebelikte özellikle zaten hormonlar tavan yapmış biri öte git dese agliyoz doktorun özellikle böyle davranmaya hakkı yok kim olursa olsun eş dost akraba dahi bi şekilde itamda bulunamaz bashekime kadar da çıkıp da şikayet et canim sen bazı kendini bilmezler sessiz olduğumuz için laf sokuyo ama gereken cevabı verceksin valla geçen de bana bir hemşire sen çok kilolusun yemene dikkat et falan dedi 80 le hamile kaldım suan 87 yim bende dogurcak olan benim derdi sana mi düştü dedim sustu hemen
Doktor zaten baş hekim düşün

Tüm sayfalar yüklendi.