Doktorun tavrı beni çok ağlattı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelcmn tarafından oluşturulan Doktorun tavrı beni çok ağlattı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,023 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorun tavrı beni çok ağlattı
Konbuyu başlatan Emelcmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep88

Zeynep88

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bende ozcana gidiyorum canım ama o çok yoğun diye ona gitmek zorunda kaldım. Aynı hastaneye mi gidiyoruz tesadüfe bak 🙈♥️ nerde oturuyorsun
Avcılar ambarlıdayim siz nerede oturuyorsunuz. Ben hamileliğimin en başından beri özcan beye gidiyorum ama hep sabahki ilk randevusunu alıp gidiyorum 😁hatta 20dk önce gidiyorum hemen alıp beni erkenden yolluyor. Çok yoğun olduğu için gün içinde giteyi bende istemedim

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Avcılar ambarlıdayim siz nerede oturuyorsunuz. Ben hamileliğimin en başından beri özcan beye gidiyorum ama hep sabahki ilk randevusunu alıp gidiyorum 😁hatta 20dk önce gidiyorum hemen alıp beni erkenden yolluyor. Çok yoğun olduğu için gün içinde giteyi bende istemedim
Avcılar parseller de güzellik salonum var genelde hep ordayım . Bende bı turlu Özcan beye gidemedim çok yoğun 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar