Doktorun tavrı beni çok ağlattı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelcmn tarafından oluşturulan Doktorun tavrı beni çok ağlattı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,030 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorun tavrı beni çok ağlattı
Konbuyu başlatan Emelcmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep88

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hemen cimere şikayet etmelisin canım ayrıca hastanenin başhekiminede şikayet et nasıl böyle konuşur seninle ya sonuç aynı ha başka hastane ha diğeri ne farkeder böyle Doktorlardan nefret ediyorum insanın enerjisini moralini emiyorlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum nerelerden katılıyorsunuz ama İstanbul avcılar Anadolu Hastanesi'nde Hakan bey var bugün beni sırf testi başka hastane de ve 4-5 saat erken yaptırdım diye azarladı beni resmen. Yeni 5 haftalık hamile birine sen bu çocuğu unut karnında yok olsun gitsin denmez 😢
Ona neymiş Allah'ım yarabbim istediğin yerde istediğini yaptırırsın götürdüğün de verdiğin sonuca bakmak zorunda şikayet etseydin keşke

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hemen cimere şikayet etmelisin canım ayrıca hastanenin başhekiminede şikayet et nasıl böyle konuşur seninle ya sonuç aynı ha başka hastane ha diğeri ne farkeder böyle Doktorlardan nefret ediyorum insanın enerjisini moralini emiyorlar
Benim başıma geldi aynısı bende sinir var o an doktoru rezil ettim ne masa ne sandalye kaldı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar