Sorum var Down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan Down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Down sendromu
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim rabbiö inşaAllah sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebeğini inşaAllah doktorun yanılıyordur bir başka doktora da görün istersen kuzum
İnşallah sağlıklıdır ama perinatolojiye özele gittim baya ücretide vardi maddi durumumuza göre yani bence nettir ama devlette randevu bile vermediler maalesef doğumu beklicem amniyosentez yaptırmıcam sanırım

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet ayrıntılıda bugün çıktı zaten yazdığım iki şey diğer herşey iyi güzel ense kalınlığı yok burunda parmaklarda hiçbirseyde sıkıntı yok ondan dedi su verdir bilmiyorumki doğuma kadar aklımın bı köşesinde olcak ondan sorna neyse odur artık Allah'tan gelen herşey inş ilk kızımdan bile sağlıklıdır bu kızım isminide Asel lina koycam çok heyecanlıydım bu İsme şey diyorum mesela bı sorunu varsa bilâkis bu kızım nasıl bakicak ona ilerde ilkinin adida nehir kötü niyetimden demiyorum nasıl karsilciak nasıl gözle bakıcak ona mesela eşimde hiçbirsey demiyor Allah'tan diyor o kadar nasip ya
Bak canım kardeş onlar ve emin ol senim bebeğinde hiç bir sorun yok kalp için dediğin yazı da doğumdan sonra ameliyata alınır büyük ihtimalle sonra o konuda da sorun kalmaz Allahın izni ile bak ne güzel ayrıntılıda dowm sendorumuna dair iz çıkmamış doktorlar en kötü ihtimali bile söylemem zorunda bu da onlardan biri anladın mı. Hamileliğini kendine zehir etme bol bol dua et . Her şey rabbimden ve eminim ki dowm sendromlu olsa dahi ablası ona çiçek gibi bakar 😍😍çocuklar bizden daha vefakar bu konuda emin ol 😘. Her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba detaylı ultrasyonda iki sorun çıktı bugün Arsa ve EKF nedeniyle kromozom hastalıkları riskinde artış yani down sendromumu doktor amniyosentez karından su almak ben yaptırmak istemiyorum zararliymis ama öğrenmekte istiyorum eğer dön sendromuysa nasıl bakıcam aldirabiliyorsunuz dedi doktor onuda istemiyorum çıkmaz dayım 22haftalık resmen öldürmek bu arsa sağ koltuk altına giden damarin on bölümden değilde aortadan yani ana damardan arka bölümden yanlışlıkla gelişimi esnasında çıkmasıymis ekf de kalp parlaklığıymis bu önemli değil pek ama borunun arkada olması önemli ence kalınlığı yok burundada sıkıntı yok ama olma ihtimali var dedi öğrenmek için şu ver dedi diğer türlü aldirabiliyorsiniz dedi ikinci çocuk inş sağlıklıdır çok kötü durumdayim bakicagimi hiç sanmıyorum kimse Yok kimseye anlatamıyorum ölmek istiyorum.sadece bide kız çocuğu kızlarda daha kötü duruyor down birinci kızim sağlıklı ama bu böyle oldu doğumu beklicem ama nasıl bakıcam ...
Kimseyi kinamamaya dikkat et ablam ilahi takdir insallah sağlıklı doğar bebeyin hic bir sorunu olmasın inşallah rabbim her şeyini vaktinde oldurur

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım kardeş onlar ve emin ol senim bebeğinde hiç bir sorun yok kalp için dediğin yazı da doğumdan sonra ameliyata alınır büyük ihtimalle sonra o konuda da sorun kalmaz Allahın izni ile bak ne güzel ayrıntılıda dowm sendorumuna dair iz çıkmamış doktorlar en kötü ihtimali bile söylemem zorunda bu da onlardan biri anladın mı. Hamileliğini kendine zehir etme bol bol dua et . Her şey rabbimden ve eminim ki dowm sendromlu olsa dahi ablası ona çiçek gibi bakar 😍😍çocuklar bizden daha vefakar bu konuda emin ol 😘. Her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻
İnş öyledir çok teşekkür ederim inş dediklerin doğrudur Allah razı olsun. 🙂

İnşallah sağlıklıdır ama perinatolojiye özele gittim baya ücretide vardi maddi durumumuza göre yani bence nettir ama devlette randevu bile vermediler maalesef doğumu beklicem amniyosentez yaptırmıcam sanırım
Hmm rabbim hakkında hayırlısını versin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar