😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 123 tarafından oluşturulan 😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,496 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi
Konbuyu başlatan Zeynep 123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Zeynep 123

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalığım Dün cinsiyet öğrenmeye gittim bi sevinçle ağlaya ağlaya çıktım doktorun yanından dotorumun dediğine göre bebeğin beyin kafatası gelişmemiş ve bu yüzden gebeliği sonlandırmamı söyledi 😭

Zeynep 123

Kayıtlı Üye
rank
Canım tek doktor un dediğine bakma sen bikac doktora daha görün bence
Geçen salı devlete gittim göründüm hiçbir sorunun olmadığını söylediler ama dün özele cinsiyet için ise gittiğimde beyin kafatasının gelişmediğini söyledi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baska bi doktora da gorun canım cok uzuldum ınsallah yanılmıstır Allah korktuguna ugratmasın 🤲🤲
O kadar çok istiyorum ki yanılmasını inşAllah yanılmıştır salı günü devlete gittim sorun yok dedi dün özele cinsiyet için gittim böyle söylediler bana

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımm lütfen başka doktorlara da görün en azından 2 doktor daha baksın belki hiçbirşey yok diyecek
14 haftalığım Dün cinsiyet öğrenmeye gittim bi sevinçle ağlaya ağlaya çıktım doktorun yanından dotorumun dediğine göre bebeğin beyin kafatası gelişmemiş ve bu yüzden gebeliği sonlandırmamı söyledi 😭

Zeynep 123

Kayıtlı Üye
rank

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Başka birkaç tane doktora daha görün mutlaka canım inşaAllah yanılmıştır Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah sağlıklı evlatlar nasip etsin 😔

Tüm sayfalar yüklendi.