😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 123 tarafından oluşturulan 😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,488 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi
Konbuyu başlatan Zeynep 123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalığım Dün cinsiyet öğrenmeye gittim bi sevinçle ağlaya ağlaya çıktım doktorun yanından dotorumun dediğine göre bebeğin beyin kafatası gelişmemiş ve bu yüzden gebeliği sonlandırmamı söyledi 😭
Geçmiş olsun cnm tabi ki başka doktora görün yanlış teşhis çok olabiliyor ama lütfen kendini de çok yıpratma bol bol dua et Rabbim yavrunu sana bağışlasın

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalığım Dün cinsiyet öğrenmeye gittim bi sevinçle ağlaya ağlaya çıktım doktorun yanından dotorumun dediğine göre bebeğin beyin kafatası gelişmemiş ve bu yüzden gebeliği sonlandırmamı söyledi 😭
Canim baska bi doktora git bence benim eltime demislsrdi cocugun kalbi hic atmiyor cok yavas atıyor gebeligi sonlandirmamiz lazim eltim yapmadi 1 ay bekledi sonra gene gitti hersey gayet iyiydi oyuzden bi doktora tek gitme bence

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Cnm üzülme Rabbim korktuğuna uğratmasın inş güzel haberler alırsın Rabbım yavrunu sana bagıslasın sağlıkla bize güzel haberler ver olurmu bizde seninle birlikte sevınelim Rabbimin duası senle meleğımızın üzerınde

Zeynep 123

Kayıtlı Üye
rank
Cnm üzülme Rabbim korktuğuna uğratmasın inş güzel haberler alırsın Rabbım yavrunu sana bagıslasın sağlıkla bize güzel haberler ver olurmu bizde seninle birlikte sevınelim Rabbimin duası senle meleğımızın üzerınde
Dualarınız eksik olmasın başka doktorlara tabi ki görünecem ama inşAllah öyle birşey yoktur sizede güzel haber verebilirim umarım Allahım bana bağışlasın yavrumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkinci bir doktora görün canım bizede haber ver olur mu dualarımız seninle 🤲🤲🤲
Mutlaka başka doktorlara göründüğümde buradan size bilgi veririm canım dualarınızı eksik etmeyin nolur

Mutlaka başka doktorlara göründüğümde buradan size bilgi veririm canım dualarınızı eksik etmeyin nolur
Allah razı olsun hepinizden Rabbim sizin de benimde yarumu bize bağışlasın o kadar tedirginim ki içimde ki duygu çok farklı anlatamıyorum

Allah razı olsun hepinizden Rabbim sizin de benimde yarumu bize bağışlasın o kadar tedirginim ki içimde ki duygu çok farklı anlatamıyorum
Canim baska bi doktora git bence benim eltime demislsrdi cocugun kalbi hic atmiyor cok yavas atıyor gebeligi sonlandirmamiz lazim eltim yapmadi 1 ay bekledi sonra gene gitti hersey gayet iyiydi oyuzden bi doktora tek gitme bence
İnşAllah doktor yanılıyordur başka yerlere de gidicem başka bi doktorunda bana aynısını demesini kaldıramam Allahım yardım etsin 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar