Dua edin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dua edin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,021 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin bana
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Benmde bir takım sorunlarım var kuzum inan Burdada yazmıştım inan 3 aya yeni giricek kizim var ve ikinci evliliğim olması elimi koluku bağladı hergun dua ediyorum Rabbime kızımı bana nasip etti diye bir gülüşü dünyaya bedel herifi var ya görmemezlikten geliyorum bazen umursamıyorum eskisi gbi de değiliz zaten eskiden ayrı koltukta bile oturamazdik şimdi o bir köşede ben bir köşede sabır cekiyorsun bebegimin bir günahı yok sabrede bildiğim yere kdsr devam sende kuzum bol bol dua et inşallah senin eşin sana döner evine bağlanır dualarımız seninle 🙏
Amin canim allah senin evine de huzur verir inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dua etmek lazım Rabbim herşeyi görür bilir
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağ canım

Canım yaptıklarına artık dayanamıyorum

Benim arkamda duracak bana çocuklarıma bir süre bakacak kimse yok

Ama her kavgada ağıza alınmayacak küfürler ve öldürmekle tehdit tükendim
Ne olursa olsun bak benim rahmetli annem babam dan çok çekti burada yazmak istemem ama ne kadar kötü huy varsa psikolojik cinsel fiziki şiddet hepsini yaşadı annem alkollü de cabası ve annem zengin evin tek kızıydı öyle kötü bı aileye denk geldiki kimse yaşamaz benim annemin yaşadığıni ve Allah razı olsun ondan mekanı cennet olsun bizi hiç bırakmadı anneannem ler hep anneme derdi bırak çocuklar ini gel biz sana bakarız ama annem vazgeçmedi bırakmadı bizi hep dedi büyüyüp gelinlik çağına geldiklerinde çocuklarımın başı aşağı eğilmesin bunların anası nerede derler hep bize destek oldu yanimizda oldu eşim hep der annen Osmanlı kadını Allah ondan razı olsun der eğer annem bizi bırakmış olsaydı babamın yanında kalsaydık İnan belki ben kendi adıma söylüyorum bu kadar güçlü bı karakter olmazdım belki bı gece kulübünde olurdum anne başka evi çekip çeviren evlatlarına sahip çıkan anne bizim evde annem öldü o evin tadı tuzu gitti o evde pişen yemeğin bile tadı yok artık ne yaşarsan yaşa güçlü ol kardeşim Allah a sığın🙏

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ve hamile anneler ne olur bana dua edin esimle aram çok kötü esimin bana karşı hic sevgisi kalmamış bende yaptıklarına tahammül edemiyorum bugün az kalıp evi üç yaşında kızımı üç aylik bebegimi bırakıp gidecektim yine kıyamadım onlara ne olun dua edin eşim bana çocuklarıma bağlansın
Cnm rabbim eşinin ahlakını güzelleştirir insalalh 🤲🏻 bebeğini bırakıp gitme yazık günah cnm .. annemeleriniz hep bizim için durdu şuan şükür iyiler.. zamanla düzelir umarım cnm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok sağ canım

Canım yaptıklarına artık dayanamıyorum

Benim arkamda duracak bana çocuklarıma bir süre bakacak kimse yok

Ama her kavgada ağıza alınmayacak küfürler ve öldürmekle tehdit tükendim
Kızların yazdıklarına katılıyorum ama öldürmekle tehdit varsa işin rengi değişir. Can güvenliğin yoksa ayrı bı konu ama çocuklarını da yanına alarak polise belgelerle başvurup seni güvenli bir yere yerleştirmeleri konusunda talepte bulunabilirsin canım. Ama çocuklarını asla bırakma onlar savunmasızlar ve sana muhtaçlar.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızların yazdıklarına katılıyorum ama öldürmekle tehdit varsa işin rengi değişir. Can güvenliğin yoksa ayrı bı konu ama çocuklarını da yanına alarak polise belgelerle başvurup seni güvenli bir yere yerleştirmeleri konusunda talepte bulunabilirsin canım. Ama çocuklarını asla bırakma onlar savunmasızlar ve sana muhtaçlar.
Tabiki de ben öldürmeyi okumadım canım ve öldürmekle tehdit eden bı adama iki küçük yavru nasıl bırakılır aklım almıyor TV neler izliyoruz

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ve hamile anneler ne olur bana dua edin esimle aram çok kötü esimin bana karşı hic sevgisi kalmamış bende yaptıklarına tahammül edemiyorum bugün az kalıp evi üç yaşında kızımı üç aylik bebegimi bırakıp gidecektim yine kıyamadım onlara ne olun dua edin eşim bana çocuklarıma bağlansın
Canım hiç üstüne düşme, ilgilenme. Er yada geç senin kıymetini anlıyacaktır inşallah. Ama ne kadar üstüne düşersen o da kendini bir halt zanneder. Hepimizde benzer sorunlar var kimsenin hayatı 4-4lük değil maalesef.

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim Allah yardimcin olsun insallah araniz duzelir ,ama asla birakma gerekiyosa cocuklarini al git tabi insallah oyle biseye gerek kalmazda, kari koca arasinda cogu kiside sorun var ama cocuklarini da mi sevmiyo esin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim Allah yardimcin olsun insallah araniz duzelir ,ama asla birakma gerekiyosa cocuklarini al git tabi insallah oyle biseye gerek kalmazda, kari koca arasinda cogu kiside sorun var ama cocuklarini da mi sevmiyo esin
Oldurmekle tehdit eDiyosa bi omur gecmez onla siginma evleri var bi sure orda kalirsin belki devlet ev ve is konusunda sana yardimci olur ,en kotusu bi kac sene daha sabret o ne derse ne yaparsa duyma gorme bebegin biraz buyusun ondan sonra al cocuklarini ayril cocuklarini krese gonderir sende calisirsin Allah bi kapi acar elbet

Son düzenleme:
Y

Yüsra

Guest
Rabbim yar ve yardımcın olsun insrah suresini çok sık oku inşallah faydasını görürsün.

Berfin çağrıtekin

Kayıtlı Üye
rank
Allah kimsenin başına vermesin inşallah ömür boyu mutluluk huzur sevgi aranıza girerde çok huzurlu olursunuz amin amin amin amin🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.