Dua edin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dua edin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,022 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin bana
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Içim sızladı şimdi zeynep bu yorumunu görünce çok teşekkür ederim ıyim canim sağ ol postunu göremedim kavga ettiğimizde elime pek alamıyorum tılı arada bi giriyorum uygulamaya o yokken
Şükür kuzum dünden beri zeyneole yazmanı bekliyoruz o posta dikkat et kendine 😘

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Anneler ve hamile anneler ne olur bana dua edin esimle aram çok kötü esimin bana karşı hic sevgisi kalmamış bende yaptıklarına tahammül edemiyorum bugün az kalıp evi üç yaşında kızımı üç aylik bebegimi bırakıp gidecektim yine kıyamadım onlara ne olun dua edin eşim bana çocuklarıma bağlansın
Allah mutluluk versin canim ya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Içim sızladı şimdi zeynep bu yorumunu görünce çok teşekkür ederim ıyim canim sağ ol postunu göremedim kavga ettiğimizde elime pek alamıyorum tılı arada bi giriyorum uygulamaya o yokken
🥰Çok şükür iyi olmana çok sevindim canım benim.arada ses ver iyi olduğunu bilelim. 🥰 Rabbim seni çocuklarını saklasın gözlesin 🙏

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Cok Sağ ol canim iyiki varsınız allah razı olsun senden hepinizden

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰Çok şükür iyi olmana çok sevindim canım benim.arada ses ver iyi olduğunu bilelim. 🥰 Rabbim seni çocuklarını saklasın gözlesin 🙏
Canım sataşıyor kusmak istiyor babasında gidip doldurulup geliyor ben suduyorum cevap vermiyorum gidecek yerim yok her şey dahada kotu olmaz insallah ama iyim canim haber ederim sizleri ❤

Canım sataşıyor kusmak istiyor babasında gidip doldurulup geliyor ben suduyorum cevap vermiyorum gidecek yerim yok her şey dahada kotu olmaz insallah ama iyim canim haber ederim sizleri ❤
Amin canim allah hepimize huzur sağlık versin inşallah canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok Sağ ol canim iyiki varsınız allah razı olsun senden hepinizden

Amin canim allah hepimize huzur sağlık versin inşallah canım
Sen de iyi ki varsın kuzum benim rabbim cümlemizden razı olsun sana da sabır ve dayanma gücü eşine de akıl fikir versin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.