Dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,599 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua edin lütfen
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bir önceki doğum da bebeğimi kaybettim yine hamileyim ve istemsizce korku sarıyor içimi lütfen dua edin her an bsy olacak diye korkuyla yaşıyorum 😔

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bir önceki doğum da bebeğimi kaybettim yine hamileyim ve istemsizce korku sarıyor içimi lütfen dua edin her an bsy olacak diye korkuyla yaşıyorum 😔
Allah sizinle canım endişelenme rabbim istemediği sürece kötü birşey olmaz. Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰. Sen moralini yüksek tut sürekli güzel şeyler düşün, düşün ki güzel şeyler olsun 🥰❤️

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Allah sizinle canım endişelenme rabbim istemediği sürece kötü birşey olmaz. Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰. Sen moralini yüksek tut sürekli güzel şeyler düşün, düşün ki güzel şeyler olsun 🥰

Allah sizinle canım endişelenme rabbim istemediği sürece kötü birşey olmaz. Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰. Sen moralini yüksek tut sürekli güzel şeyler düşün, düşün ki güzel şeyler olsun 🥰❤️
Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏❣️

Korkma canım Rabbim nasip ederse sağlıkla doğar inşallah eğer rızkı varsa bende bundan önceki bebeğimi kaybettim senin gibi doğana kadar korkuyordum Allaha çok şükür sağlıkla kucağıma aldım kızımı

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım Rabbim nasip ederse sağlıkla doğar inşallah eğer rızkı varsa bende bundan önceki bebeğimi kaybettim senin gibi doğana kadar korkuyordum Allaha çok şükür sağlıkla kucağıma aldım kızımı
Cok sağolun içime su serptiniz Allah razı olsun darısı başıma inşallah hayrlsiyla doğar Allah izniyle. 🙏❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar