Dua istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Dua istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dua istiyorum
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ikinci hamileliğim çok zor geçiyor daha önce de mide bulantısı için yazmıştım kilo vermeye devam ediyorum 10 haftaya gireceğim iki gün sonra çarşamba günü yine hastaneye gidip iki serum takıldım Dr böyle giderse yatışını yaparız diyor ben beslenemediğim için bebek den korkuyorum serum ile besleyeceklermiş vitamin takviyesi yapılacakmış 😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ikinci hamileliğim çok zor geçiyor daha önce de mide bulantısı için yazmıştım kilo vermeye devam ediyorum 10 haftaya gireceğim iki gün sonra çarşamba günü yine hastaneye gidip iki serum takıldım Dr böyle giderse yatışını yaparız diyor ben beslenemediğim için bebek den korkuyorum serum ile besleyeceklermiş vitamin takviyesi yapılacakmış 😔
Geçmiş olsun canım ya geçmedi mi hala senin bulantıların gerçi 10 haftalık diyorsun daha devam eder 😔 sen yeterli beslenemezsen bebeğin gelişiminide etkiler tabi canım drunu dinle gerekirse yatarsın bi süre bi an önce atlatırsın inşallah 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ya geçmedi mi hala senin bulantıların gerçi 10 haftalık diyorsun daha devam eder 😔 sen yeterli beslenemezsen bebeğin gelişiminide etkiler tabi canım drunu dinle gerekirse yatarsın bi süre bi an önce atlatırsın inşallah 🙏
Yok canım geçmedi halsiz olarak yatıyorum tüm gün evde bir lokma yiyip içemiyorum kendimden geçtim artık ama çocuğun gelişimi için yatabilirim inan kollarım serumdan morardı açlıktan halsizim çok üzülüyorum bu duruma zorla kendini dediler zorluyorum ama fazlasını çıkarmaktan yoruldum iki hafta bekliyeceğiz arada gidip serum takılacağım 😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım geçmedi halsiz olarak yatıyorum tüm gün evde bir lokma yiyip içemiyorum kendimden geçtim artık ama çocuğun gelişimi için yatabilirim inan kollarım serumdan morardı açlıktan halsizim çok üzülüyorum bu duruma zorla kendini dediler zorluyorum ama fazlasını çıkarmaktan yoruldum iki hafta bekliyeceğiz arada gidip serum takılacağım 😔
Canım biliyorum kötü oluyor ama ye kussan da sonrasında yine yiyebildiğinin faydası olur. Bebeğin için zorlamaya çalış kendini. Serumun faydası olur yine ihmal etme

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun inşallah canm inşallah tez zamanda geçer bu zorlu günlerin🤲🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak cnm bnde başlarda Cook kötüydum koku falan en ufak şeyde kusuyodum mide bulantısı hiç geçmiyordu bn kucağımı bile bile gene gidip yiyodum bak dışarda yemek yemeğe çalış açık havada belki iyi gelir ben evde yemek yiyemiyordum o kokular falan dışardan yiyodum sonra eltim yemek yapıp gnderiyodu öyle böyle 14 haftada geçti çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak cnm bnde başlarda Cook kötüydum koku falan en ufak şeyde kusuyodum mide bulantısı hiç geçmiyordu bn kucağımı bile bile gene gidip yiyodum bak dışarda yemek yemeğe çalış açık havada belki iyi gelir ben evde yemek yiyemiyordum o kokular falan dışardan yiyodum sonra eltim yemek yapıp gnderiyodu öyle böyle 14 haftada geçti çok şükür

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım brnim bi arkadasım da oyle olmustu da krakerle maden suyu ıcıyordu bulantısına ıyı geliyordu

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
sabahları çok kötü oluyosan yatakdan kalkmadan kraker yemeyi dene birde aç kaldıkça şeker düşüyo ve mide çok bulanıyo ben ilk gebelikde öyle rahatlıyodum Allah sağlıkla kucağına versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar