Dua istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Dua istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dua istiyorum
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
sabahları çok kötü oluyosan yatakdan kalkmadan kraker yemeyi dene birde aç kaldıkça şeker düşüyo ve mide çok bulanıyo ben ilk gebelikde öyle rahatlıyodum Allah sağlıkla kucağına versin inşallah
Denerim canım Allah razı olsun zaten akşama doğru açlıktan artık kötü oluyorum karnım ağrıyor hayırlısı ile atlatsaydım şu günleri artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun inşallah canm inşallah tez zamanda geçer bu zorlu günlerin🤲🙁

Bak cnm bnde başlarda Cook kötüydum koku falan en ufak şeyde kusuyodum mide bulantısı hiç geçmiyordu bn kucağımı bile bile gene gidip yiyodum bak dışarda yemek yemeğe çalış açık havada belki iyi gelir ben evde yemek yiyemiyordum o kokular falan dışardan yiyodum sonra eltim yemek yapıp gnderiyodu öyle böyle 14 haftada geçti çok şükür

Bak cnm bnde başlarda Cook kötüydum koku falan en ufak şeyde kusuyodum mide bulantısı hiç geçmiyordu bn kucağımı bile bile gene gidip yiyodum bak dışarda yemek yemeğe çalış açık havada belki iyi gelir ben evde yemek yiyemiyordum o kokular falan dışardan yiyodum sonra eltim yemek yapıp gnderiyodu öyle böyle 14 haftada geçti çok şükür
Yemeği annem yapıyor canım bazen hafif şeyler yiyorum domates salatalık gibi onuda denedim Dr mide koruyucu serum taktı ama yok oda işe yaramadı iki serum takıldığım halde suyu içtikten sonra geri çıkardım zaten en son yatışımı yaptıracağım çünkü benimde dayanacak halim kalmadı

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
atlatırsın inşallah ben bu gebelikde 3 den sonra bulantım oldu diye hiç birşey yemedim 10 kiloya yakın verdim ama doktorum merak etme derdi hep bence sende merak etme 2 hafta sonra bile rahatladığını hissetmeye başlarsın stres yapma :) kendini de üzme Herşey geçer

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
atlatırsın inşallah ben bu gebelikde 3 den sonra bulantım oldu diye hiç birşey yemedim 10 kiloya yakın verdim ama doktorum merak etme derdi hep bence sende merak etme 2 hafta sonra bile rahatladığını hissetmeye başlarsın stres yapma :) kendini de üzme Herşey geçer
İnşallah canım ben 6 kilo vermişim daha fazla vermeden geçer inşallah ❣️🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım mide bulantın olduğu zamanlarda en hafif neler tüketiyordun mesela
Yağlı ağır yemekler yiyemiyordum canım ben hafif şeyler tüketiyordum. Önceki 2 gebeliğimin ilk ayları yaza denk geliyordu hep genelde yemeğim karpuz peynir oluyordu, çubuk kraker falan bastırmaya çalışıyordum midemi ilk aylar benimde çok kötü geçiyordu ama senin kadar olmadım canım

Tüm sayfalar yüklendi.