Sorum var Dua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Dua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 634 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ya aleynam çok geçmiş olsun canım benim kayısı suyu iç bol bol su iç ve sürekli yürü canım ağrılarının farkındayım ama yürü yürü ki bağırsaklar çalışsın kuzum.
Çıkardım ayşem çok şükür resmen canımdan can gitti. Narkozu da atamıyorum üstümden sürekli içime yel girmiş gibi o ağrı dolanıp dolanıp gaz yapıyor kaç kere ağrı kesici vurdular. Şimdi büyük abdestte sıra Cemre iyi çok şükür bide lavaboya çıkabilirsem taburcu edecekler. Yarın 3.gün olacak artık. Bugün elisa geldi bana küsmüştü yanıma bile gelmedi çok kötü oldum. Sonra öyle yavaş yavaş bana biraz alıştı ama hasta olduğumu anlamış gibi hep temkinli geldi yanıma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çıkardım ayşem çok şükür resmen canımdan can gitti. Narkozu da atamıyorum üstümden sürekli içime yel girmiş gibi o ağrı dolanıp dolanıp gaz yapıyor kaç kere ağrı kesici vurdular. Şimdi büyük abdestte sıra Cemre iyi çok şükür bide lavaboya çıkabilirsem taburcu edecekler. Yarın 3.gün olacak artık. Bugün elisa geldi bana küsmüştü yanıma bile gelmedi çok kötü oldum. Sonra öyle yavaş yavaş bana biraz alıştı ama hasta olduğumu anlamış gibi hep temkinli geldi yanıma
Kurban olurum ona ya kuzum şükür şükür şimdi zor olacak ama bol bol yürü canım yürü ki daha hızlı çalışsın bağırsak bir an önce çıkar inşallah 🙏🏻

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aleynam bende 2 gün gaz çıkaramadım sakız cigne yanımda bir hastanın annesi söyledi bol su kayısı hoşafı kayısı meyvesuyusu iç gerçekten iyi gelecek bende cok acı cektim inanki geçecek hepsi Allah'ın izniyle
İçtim hülyam çıkardım gaz çok şükür bide büyük tuvalete çıkarsam taburcu edecekler inşallah çok zor yürüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol yürü canm kayısı suyu iç bol su tüket allahin izniyle çıkarsın inşallah cnm 🤲
Allah razı olsun canım dualarınızı eksik etmeyin,🙏

Bol bol yürü canm kayısı suyu iç bol su tüket allahin izniyle çıkarsın inşallah cnm 🤲
Rabb'im acil şifa versin sana canım Bebek durumu nasıl peki kilosu boyu kaç bebekte bir sıkıntı yoksa.sende iyi olsan taburcu olursunuz inşallah
49 cm 3500 doğdu ağrılardan sütüm azaldığı için 3300 olmuş ek olarak mama takviyesi başlattılR kuzum kendime gelebilsem taburcu olcam ama çok sancım var😣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İçtim hülyam çıkardım gaz çok şükür bide büyük tuvalete çıkarsam taburcu edecekler inşallah çok zor yürüyorum

49 cm 3500 doğdu ağrılardan sütüm azaldığı için 3300 olmuş ek olarak mama takviyesi başlattılR kuzum kendime gelebilsem taburcu olcam ama çok sancım var😣
O o yüzden kilo vermez canım sana kim sütün yüzünden dedi 🤦🏻‍♀️. Neredeyse her bebek doğdu günden bir gün sonra hatta 5 gün boyunca kilo verir nerdeyse 500 grama kadar sonraki 10 günde o kiloyu geri alır . Sen stres yapma

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
O o yüzden kilo vermez canım sana kim sütün yüzünden dedi 🤦🏻‍♀️. Neredeyse her bebek doğdu günden bir gün sonra hatta 5 gün boyunca kilo verir nerdeyse 500 grama kadar sonraki 10 günde o kiloyu geri alır . Sen stres yapma
Dün uyumadı nerdeyse altını da çok ıslatmıyodu sürekli emmek istiyodu canım gene hep emziriyorum mamayı çok az veriyorum kendime gelirsem inşallah zaten direk memeden devam ederim mama vermem

@Kayra ve Ayra’nın Annesi kuzum maşallah sana ben suyu hiç icemedim🥴🥴
Hülyam sakız çok iyi geldi gerçekten çiğnedikçe gazımı çıkardım Allah razı olsun senden🙏🙏

Son düzenleme:

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kötüyüm ne olur dua edin.Zaten kızımı dünden beri göremiyorum onun özlemi ayrı. Ağrılarımdan zaten nefes alamıyorum tansiyonum 17-18 düşmüyor. Ağrı acı çekmekten sütüm de azaldı Cemreye mama takviyesine başladılar. Gaz çıkarmadan gidemezsin diyolar psikolojik olarak çöktüm. Dünden beri gaz çıkaramıyorum. Ne olur dua edin artık bugün çıkayım dayanamıyorum artık😣😣
İnşallah biran önce hayırlısıyla çıkarsın canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Dün uyumadı nerdeyse altını da çok ıslatmıyodu sürekli emmek istiyodu canım gene hep emziriyorum mamayı çok az veriyorum kendime gelirsem inşallah zaten direk memeden devam ederim mama vermem

Hülyam sakız çok iyi geldi gerçekten çiğnedikçe gazımı çıkardım Allah razı olsun senden🙏🙏
Gelirsin canım benim komple mi uyutuldun sen yoksa belden mi .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Nedmek aleynam yardımcı olabildiysem innaki bana da çok iyi geldi 2 gün gaz çıkaramadım Allah razı olsun yanımdaki arkadaşının kayınvalidesi soyledi banada nasılsın birtanem ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.