Sorum var Dua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Dua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dua
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kötüyüm ne olur dua edin.Zaten kızımı dünden beri göremiyorum onun özlemi ayrı. Ağrılarımdan zaten nefes alamıyorum tansiyonum 17-18 düşmüyor. Ağrı acı çekmekten sütüm de azaldı Cemreye mama takviyesine başladılar. Gaz çıkarmadan gidemezsin diyolar psikolojik olarak çöktüm. Dünden beri gaz çıkaramıyorum. Ne olur dua edin artık bugün çıkayım dayanamıyorum artık😣😣
Rabbim yardımcın olsun canm tez zamnda toparlanırsın inşallah

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gelirsin canım benim komple mi uyutuldun sen yoksa belden mi .
Direk komple bayılttılar canım hastaneye girmemle 5 dk içinde doğumhanedeydim sondayı takıp direk bayılttılar.Rabbime çok şükür suyu bitmemişti çünkü evde baya suyum geldi pijamam banyonun halısı sırılsıklamdı yerde emekledim sancıdan Allah'tan elisa uyuyordu saat 5.30-6 falandı sonra kanamam geldi kitlendim olduğum yerde eşimi aradım direk yarı yoldan döndü geldi işten direk zaten hemen taksiyle gittik hastaneye sedyeyle aldılar direk kapıdan.Sağ salim doğdu çok şükür tek mutluluğum o. Rabbim kimseye böyle bir an yaşatmasın aklıma geldikçe çok kötü oluyorum artık tansiyonumun yükselmesinden görememeye başladım.biri ordan soru soruyor biri burdan dedim nefes alamıyorum atın yerime imza kabulüm kağıdı bile göremedim İmza atamadım parmak bastırdılar. Sonra gözümü bi açtım zaten doğurmuşum. Direk cemreyi sordum zaten iyi dediler yarım saat sonra yanıma verdiler zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nedmek aleynam yardımcı olabildiysem innaki bana da çok iyi geldi 2 gün gaz çıkaramadım Allah razı olsun yanımdaki arkadaşının kayınvalidesi soyledi banada nasılsın birtanem ♥️
Hülyam bana o kadar iyilik ettin ki kuzum Rabbim razı olsun senden sakız çiğnedikçe ayıptır söylemesi sürekli gaz çıkardım sancım kalmadı nerdeyse çok şükür normalde de zaten kolay gaz çıkaramıyorum resmen gaz çıkardıkça yaşadığımı hissettim cemreyle şimdi daha rahat ilgilenebiliyorum çok şükür🙏

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Direk komple bayılttılar canım hastaneye girmemle 5 dk içinde doğumhanedeydim sondayı takıp direk bayılttılar.Rabbime çok şükür suyu bitmemişti çünkü evde baya suyum geldi pijamam banyonun halısı sırılsıklamdı yerde emekledim sancıdan Allah'tan elisa uyuyordu saat 5.30-6 falandı sonra kanamam geldi kitlendim olduğum yerde eşimi aradım direk yarı yoldan döndü geldi işten direk zaten hemen taksiyle gittik hastaneye sedyeyle aldılar direk kapıdan.Sağ salim doğdu çok şükür tek mutluluğum o. Rabbim kimseye böyle bir an yaşatmasın aklıma geldikçe çok kötü oluyorum artık tansiyonumun yükselmesinden görememeye başladım.biri ordan soru soruyor biri burdan dedim nefes alamıyorum atın yerime imza kabulüm kağıdı bile göremedim İmza atamadım parmak bastırdılar. Sonra gözümü bi açtım zaten doğurmuşum. Direk cemreyi sordum zaten iyi dediler yarım saat sonra yanıma verdiler zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülyam bana o kadar iyilik ettin ki kuzum Rabbim razı olsun senden sakız çiğnedikçe ayıptır söylemesi sürekli gaz çıkardım sancım kalmadı nerdeyse çok şükür normalde de zaten kolay gaz çıkaramıyorum resmen gaz çıkardıkça yaşadığımı hissettim cemreyle şimdi daha rahat ilgilenebiliyorum çok şükür🙏
Çok sevindim caniminicisi çok şükür cemre hanım nasıl kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Büyük tuvalete de çıktım hülyam sana ne kadar teşekkür etsem az🙏🙏🙏Cemrem iyi çok şükür teyzesi yarın tekrar kilosuna bakacaklar iyiyse allahın izniyle taburcu olcaz elisamı da çok özledim inşallah çabucak toparlarım
Kurban olurum kuzum çok mutlu oldum aleynam ben bir kutu sakızı bitirdim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
İns
Kızlar çok kötüyüm ne olur dua edin.Zaten kızımı dünden beri göremiyorum onun özlemi ayrı. Ağrılarımdan zaten nefes alamıyorum tansiyonum 17-18 düşmüyor. Ağrı acı çekmekten sütüm de azaldı Cemreye mama takviyesine başladılar. Gaz çıkarmadan gidemezsin diyolar psikolojik olarak çöktüm. Dünden beri gaz çıkaramıyorum. Ne olur dua edin artık bugün çıkayım dayanamıyorum artık😣😣
Rabbim yardımcın olsun cnm Rabbim bebeğini sağ salim kucağına versin inşallah
Ve.insallah şuan öyle bir gazın gelirki hiç durmaz inş seni eve. Yollarlar bebisinle birlikte 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İns

Rabbim yardımcın olsun cnm Rabbim bebeğini sağ salim kucağına versin inşallah
Ve.insallah şuan öyle bir gazın gelirki hiç durmaz inş seni eve. Yollarlar bebisinle birlikte 😍
Sağol canım benim Allah razı olsun çıkardım gaz yarın bebişin kilosun da da sıkıntı çıkmazsa taburcu olcaz Allah'ın izniyle sabah

Tüm sayfalar yüklendi.