Sorum var Dualarınızı alırım kızlar yolun sonuna geldik 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlat aşığı tarafından oluşturulan Dualarınızı alırım kızlar yolun sonuna geldik 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,098 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dualarınızı alırım kızlar yolun sonuna geldik 😅
Konbuyu başlatan Evlat aşığı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen söylemedim nazar olmasın diye zamanda geçti on gunumuz kaldı artık ogrenirler kameradan görürler gurbetteyiz o yüzden
Gurbet zor değil mi kuzum ailenden kimler orda yada eşinin ailesinden. Yada özel olmazsa neden İngiltere

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Burda kafam rahat birde çocuktum iyi bir eğitim alırlar Londra'da güzel üniversitelerde okurlarsa onları dusunuyom kendimden geçtim artik
Aynen kuzum sıra miniklerde en azından onların geleceği güzel olur insanın okuduğu yer cidden önemli

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum sıra miniklerde en azından onların geleceği güzel olur insanın okuduğu yer cidden önemli
Oğlum üç dil aynı anda öğreniyor mesala Türkçe bizden öğrendi ingilizce zaten malum İngiltere'de yaşadığımız için İspanyol ca birde Fransızca öğreniyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Dün kontrollerim vardı bebisin gelişimi çok iyi çok şükür doktor 29 hazirana gün verdi bu saatlerde bebisimle kavuşmuş olacağım 😍aradan 8 sene geçti tabi aşırı bı heyecan var hem hey yavrum abisini tek başıma kocaman ettim diyorum hemde çok zaman geçti bunda nasıl olacak diyorum 😅 Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏o ilk ağlama sesini duymayı çok özledim varya 🙈 ilk oğlumda tabi beklemiyordum ansızın sezaryene alındım iki dk sonra da bı ağlama çığlığı duydum tüylerim diken diken oldu 9 ay sessiz sevip hissediyorsunuz sonra avazı çıktığında ağlıyor 😅 ebeler yüzüme yaklastirinca susardi çekince ağlardı yine acayip özledim o hisleri 😁Allah isteyen herkesi evlat sahibi etsin ben çok sevdim anne olmayı onlarla tamamlanıyor gibiyim 🙈
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar