Sorum var Dualarınızı alırım kızlar yolun sonuna geldik 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlat aşığı tarafından oluşturulan Dualarınızı alırım kızlar yolun sonuna geldik 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,093 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dualarınızı alırım kızlar yolun sonuna geldik 😅
Konbuyu başlatan Evlat aşığı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Senle biraz aynıyız 27 Haziran'da sezeryan olucam çocuğum olmadı 12 yıl bir oğlum var ilk çocuktan sonra oğlumu tek büyüttüm kardeş sevgisi olmadan tek büyüdü şimdi iki çocuğum olucak bende senin gibi heyecanliyim
Bnm de öyle ikinciyi tercih edemedim anneliği çok sevmeme rağmen tek başıma aşırı zorlandık hicbi büyüğüm kardeşim destek olmayınca iki dk ayrilmisligim yok cocuktan birde çocuktan önce o kadar özgürdum ki anlatamam ona adapte olmak dışardan kopmak kolay olmadı.sonra da alıştım şimdi sil baştan ama bı bakıma da iyi oldu birebir herşeyiyle ilgilendim duygusal olarak da doydu çocuğum böylelikle kardeş kıskançlığı vs de olmaz çünkü üç senedir kardeş diye deliriyor gebeliğini öğrendiği günden beri ninniler ezberledi 😍 kardeşimi ben uyuturum annisko sen çayını içersin yemeğini yersin diyor evladım 😍 eş den de şanslıyım ama oğlum başka türlü yoldaş oldu tepeden tırnağa ilgilenince her anı aklimda gözümün onunde büyüyor büyüdükçe akıllı olgun bı adam oluyor ne bileyim çok şükür Rabbim kimseyi evlat ile sinamasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah balım senin de rabbim kimseyi evladı ile sınamasın 🤲🏻🥺❤️
Amin inşallah 🙏🙏

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnm de öyle ikinciyi tercih edemedim anneliği çok sevmeme rağmen tek başıma aşırı zorlandık hicbi büyüğüm kardeşim destek olmayınca iki dk ayrilmisligim yok cocuktan birde çocuktan önce o kadar özgürdum ki anlatamam ona adapte olmak dışardan kopmak kolay olmadı.sonra da alıştım şimdi sil baştan ama bı bakıma da iyi oldu birebir herşeyiyle ilgilendim duygusal olarak da doydu çocuğum böylelikle kardeş kıskançlığı vs de olmaz çünkü üç senedir kardeş diye deliriyor gebeliğini öğrendiği günden beri ninniler ezberledi 😍 kardeşimi ben uyuturum annisko sen çayını içersin yemeğini yersin diyor evladım 😍 eş den de şanslıyım ama oğlum başka türlü yoldaş oldu tepeden tırnağa ilgilenince her anı aklimda gözümün onunde büyüyor büyüdükçe akıllı olgun bı adam oluyor ne bileyim çok şükür Rabbim kimseyi evlat ile sinamasin

Amin inşallah 🙏🙏
Benim oğlumda öyle anneci evde beni görmesin delirir tek büyüdü şimdi kardeşi olucak mutlu

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Dün kontrollerim vardı bebisin gelişimi çok iyi çok şükür doktor 29 hazirana gün verdi bu saatlerde bebisimle kavuşmuş olacağım 😍aradan 8 sene geçti tabi aşırı bı heyecan var hem hey yavrum abisini tek başıma kocaman ettim diyorum hemde çok zaman geçti bunda nasıl olacak diyorum 😅 Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏o ilk ağlama sesini duymayı çok özledim varya 🙈 ilk oğlumda tabi beklemiyordum ansızın sezaryene alındım iki dk sonra da bı ağlama çığlığı duydum tüylerim diken diken oldu 9 ay sessiz sevip hissediyorsunuz sonra avazı çıktığında ağlıyor 😅 ebeler yüzüme yaklastirinca susardi çekince ağlardı yine acayip özledim o hisleri 😁Allah isteyen herkesi evlat sahibi etsin ben çok sevdim anne olmayı onlarla tamamlanıyor gibiyim 🙈
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤗🤗🥰

Aynen kuzum sıra miniklerde en azından onların geleceği güzel olur insanın okuduğu yer cidden önemli
Canım nasılsın minnak Kayra nasıl 🤗🤗 Aklimdasiniz sürekli 😟 @Kayra'nın Annesi 👶🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar