Dün aksam 5-6 dan beri kasılmam ve ağrım var

• Konbuyu başlatan Mrv
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrv tarafından oluşturulan Dün aksam 5-6 dan beri kasılmam ve ağrım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,365 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün aksam 5-6 dan beri kasılmam ve ağrım var
Konbuyu başlatan Mrv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+3 oldum bugün. Dünden beri bebegin hareketlerinde azalma hissediyorum. Kasilma ve agrilar devam ediyor. Kasılmaların sıkışmasını bekliyorum hastaneye gitmek için 😖 sağ kaburgama aşırı baskı yapıyo kırılcak sanki.
Bende senin gibi yim ve hala suan nasil sin merak ettim yaz bana olur mu dokrora gittin mı nr dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende senin gibi yim ve hala suan nasil sin merak ettim yaz bana olur mu dokrora gittin mı nr dedi
Bi sey de sora bilir miyim ya doğum kanalım agriyo bnm senin de öyle mi acı var bi de içi hep sis

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğum için daha erken diye öyle demiştim canım
Normalde erken ama bnm durum farkli biraz o yüzden boyle

Bi sey de sora bilir miyim ya doğum kanalım agriyo bnm senin de öyle mi acı var bi de içi hep sis
Aynen benimde oyle cok fena bi baski var ve Cocugun ordaki hareketleri cok canımı acitiyo. Yürürken sünnet olmus cocuklar gibiyuruyorum acıdan 😖 dpktora daha gitmedim normalde yarin 11 de randevum vardi. Bugun de boyle gecerse yarin ki kontrole giderim heralde. Orda anlatirim durumu

Allah korktuguna ugratmaz ınsallah canım hayırlısı ile dogsun da
Amin cnm insallah 🤲

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank

Evet bende aynen sünnet gibi ağrı ve şiş acaba neden bana da hbr et merak ettim ben bu cuma günü gidecem sabah bakalım ağrı beni çok rahatsuz ediyo ya

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende aynen sünnet gibi ağrı ve şiş acaba neden bana da hbr et merak ettim ben bu cuma günü gidecem sabah bakalım ağrı beni çok rahatsuz ediyo ya
Tmm cnm haber ederim. Benim suyum fazla o yüzden oluyo dedi doktor. Asiri baski yaptığı icin oluyormuş. Ama suan kasılmalar ve sancilar da eklendigi için muhtemelen dogum basliyo felan der ondan kaynakli oluyo der 🤷‍♀️ bakalimne olcak. Yazarim sanada

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Tmm cnm haber ederim. Benim suyum fazla o yüzden oluyo dedi doktor. Asiri baski yaptığı icin oluyormuş. Ama suan kasılmalar ve sancilar da eklendigi için muhtemelen dogum basliyo felan der ondan kaynakli oluyo der 🤷‍♀️ bakalimne olcak. Yazarim sanada
YA valaha mi kasılma oluyo ayakta duramim acı idrar acısı gibi hafif tm hbret grs cnm sinir oldum ağlamam geliyo bugun de aynı bakalım cnm bnm sezeryandoum olacak o yüzden normel riskim var o yüzden endişe ediyorum ben

YA valaha mi kasılma oluyo ayakta duramim acı idrar acısı gibi hafif tm hbret grs cnm sinir oldum ağlamam geliyo bugun de aynı bakalım cnm bnm sezeryandoum olacak o yüzden normel riskim var o yüzden endişe ediyorum ben
Bu gece de ara ara sancılar girdi cıktı
Yatamadim

Merve.

Kayıtlı Üye
rank

Bu gece de ara ara sancılar girdi cıktı
Yatamadim
Benimde oyle ya bugün 3.günüm devamli kasılma ve sanci giriyo hem gece hem gündüz. Ama bazen 20 25 dakika arayla geliyo. Bazende 1 saate yakin oyle sakin geciyo. Napcam şaşırdım iyice

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oyle ya bugün 3.günüm devamli kasılma ve sanci giriyo hem gece hem gündüz. Ama bazen 20 25 dakika arayla geliyo. Bazende 1 saate yakin oyle sakin geciyo. Napcam şaşırdım iyice
Ayy sanada geçmiş olsun diyorum senle aynı açıyı çekiyoruz o zaman desene doktor gidersen yaz burdan

Ayy sanada geçmiş olsun diyorum senle aynı açıyı çekiyoruz o zaman desene doktor gidersen yaz burdan
Gece uyuyamadim hala da öyle ya devem dikkat et kendine senin doum ne zaman

Merve.

Kayıtlı Üye
rank

Gece uyuyamadim hala da öyle ya devem dikkat et kendine senin doum ne zaman
Aynen cnm valla 3 gündür cekiyom. Ben 35.4 günlüğüm ama erken oluyo doğumlarım. Digerlerine kiyasla bu fazla bile durdu valla. Doktora gidersem yazarim zaten. Ama icimde korku var ya bebegin hareketleri baya bi azaldi gun boyunca 10 defa anca oynuyo. Normalde icimde kıpır kıpır hic durmazdi. Sanci cekmeye basladigimdan beri cok azaldı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar