Durumumu Güncelliyorum ☺️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Durumumu Güncelliyorum ☺️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,498 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Durumumu Güncelliyorum ☺️❤️❤️
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim benim Allah senden razı olsun ❤️❤️☺️
Canim bişey diyecemde yanlış anlama acaba yaşın küçük ya 15 de evlenmişsin belki yumurtalıkların gelişmemistir benim kuzenimde öyle evlendi doktor öyle demiş 5. 6 yıl çocuğu olmadı şimdi 3 tane oldu normal yollarla sanki biraz acalemi ediyorsunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım sem napiyorsun
Bende evdekileri avutuyorim hergun aynı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canim bişey diyecemde yanlış anlama acaba yaşın küçük ya 15 de evlenmişsin belki yumurtalıkların gelişmemistir benim kuzenimde öyle evlendi doktor öyle demiş 5. 6 yıl çocuğu olmadı şimdi 3 tane oldu normal yollarla sanki biraz acalemi ediyorsunuz

Bende evdekileri avutuyorim hergun aynı
Allah yardımcın olsun elif

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
@azram cankizim ❤️ ben aceleci davrandimizi düşünmüyorum Ben sevdim adamla aile olmak istiyorum ya boyle ondan çocuklarim olsun can parçalarim ay hayali bile guzel🥰 ben 15 evlendim ama 19 yaşindayim kuzum ❤️❤️🥰 ben tup bebek yapmayi sevdim stressli veya zorlu geçmedi bizim için aksine pozetif ve sevinçe geçdi kuzum boyle normal hamilelikde kendimi yipratacama aman her ay oldu mu olmadi stressine girmek yerine yaşim geçmeden tup bebek ☺️☺️❤️

Allah yardımcın olsun elif
❤️☺️

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar’ durumumu Güncelliyorum : Adetim başladi bu ay yine Hamile degilim ama olsun berki şimdi degil belki yarinda degil ama elbet bir gün Allahın izniyle
☺️
❤️
❤️
2 ci Tüp bebek düşünüyoruz
Bu sene
☺️
❤️
❤️
herkezın herşey gölünce olsun inşallah
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canm 🤲❤️

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
@azram cankizim ❤️ ben aceleci davrandimizi düşünmüyorum Ben sevdim adamla aile olmak istiyorum ya boyle ondan çocuklarim olsun can parçalarim ay hayali bile guzel🥰 ben 15 evlendim ama 19 yaşindayim kuzum ❤️❤️🥰 ben tup bebek yapmayi sevdim stressli veya zorlu geçmedi bizim için aksine pozetif ve sevinçe geçdi kuzum boyle normal hamilelikde kendimi yipratacama aman her ay oldu mu olmadi stressine girmek yerine yaşim geçmeden tup bebek ☺️☺️❤️

❤️☺️
Tabiki bebeğin olsun inşallah annelik güzel bir duygu ben sadece küçük yaş olunca vücudun bazen öyle dusunmuyor iste ama hayırlısı hayırlı haberlerini alırız burda canim

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar’ durumumu Güncelliyorum : Adetim başladi bu ay yine Hamile degilim ama olsun berki şimdi degil belki yarinda degil ama elbet bir gün Allahın izniyle
☺️
❤️
❤️
2 ci Tüp bebek düşünüyoruz
Bu sene
☺️
❤️
❤️
herkezın herşey gölünce olsun inşallah
Her şey gönlünce olsun canım rabbim isteyen her kese nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.