Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,107 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm inşllah bisey olmamıştır kanama olmadimi bisey olmaz kac aylik
Canım çok şükür kanama olmadı ama o zaman kaç haftalıktık hatırlamıyorum şuan 33teyiz 29 30 haftalık falandı sanırım emin değilim. Bir iki gün sonrasında dra gittim bebeğin herşeyi normaldi bi sıkıntı olmadı çok şükür

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce dışarı çıkıyordum binanın önü ıslakmış terliğimin de altı kaygan zaten. Ayağım bi kaydı 3 basamak uçtum, basamakları tek tek düşsem bu kadar kötü olmazdı da kalçamın üzerine düştüm ilk başta aşırı bi ağrı oldu belimden aşağı komple ama şuan sadece kalçamda bide belimde ağrı var. Kanama falan bişey yok şükür ama korkuyorum bişey olmuş mudur bebeğe ya. Tatile gelmiştik şehir dışındayım eşim dün gece yine gitti burayı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum hastaneye gitsem çocukları bırakacak yerim yok bi yardımcı olur musunuz kızlar ne yapayım ya 😔
Bebeğin hareketlerinde bir sıkıntı yok ise bir şey olmaz canım kanaman da yoksa veyahut su Gelmediyse karın bölgemde ağrı var mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin hareketlerinde bir sıkıntı yok ise bir şey olmaz canım kanaman da yoksa veyahut su Gelmediyse karın bölgemde ağrı var mı
Canım üstünden 3 4 hafta geçti şuan iyiyiz şükür. İlk düştüğümde kalkamadım bile yerden çok şiddetli ağrı girdi belden aşağı 5 10 dk sonra azaldı ama. Kuyruk sokumunda çok şiddetli ağrı kaldı 1 2 hafta sonra oda geçti ama şimdi bile uzun süre oturayım veya yürüyeyim yine giriyor aynı ağrı oturup kalkamıyorum bile. Bebek çok şükür iyi düşme vs durumlar da bebekte travma olabiliyormuş o zaman gittim zaten dra herşeyine bakıldı detaylı ultrasona falan soktular bi sıkıntı olmadı bebekte atlattık yani canım bi sorun olmadı. Avantajım karnımın üstüne düşmemiş olmamdı bebek biraz sarsılmıştır illaki ama çok şükür ki zarar görmedi en azından

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sevindim canım iyi olmasına. Aynen dikkat etmek gerekiyor da bazen kaza geliyorum demiyor. Tek bu kadar olsun rabbim beterinden korusun 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası da öyle doğru diyorsun canım olacak oldu mu bi şekilde oluyor nasibi olan doğuyor biz ne kadar önlem alıp istemiyoruz desekte. Bende öyle düşünüyorum ama benim normal doğum ya sezaryende bağlıyorlar isteğe bağlı ama normal doğumda yaparlar mı bilmiyorum gittiğimde soracağım druma bakalım kesin bi çözüm bulmam lazım Allah olmayanlara nasip etsin ben kesinlikle düşünmüyorum artık. Geçenlerde bi kadınla konuştum parkta denk geldik kordonlarını bağlattığı halde hamile kalmış şok oldum duyunca milyon da bir ihtimal ama onda bile ihtimal varmış yani canım 🙄
Ben doktoruma danistim canim normal doğum da olsa toparladiktan sonra gel baglarim dedi bu yöntem evet kesin yüzde yüz bir yöntem değil bu şekilde de hamile kalanlar oluyo elbette biraz da doktorun iyi olmasi gerekli belki onun kordonlari iyi baglanmamisti RABBIM iste vercek oldu mu sen ne kadar önlem alırsan al oluyo bisekilde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktoruma danistim canim normal doğum da olsa toparladiktan sonra gel baglarim dedi bu yöntem evet kesin yüzde yüz bir yöntem değil bu şekilde de hamile kalanlar oluyo elbette biraz da doktorun iyi olmasi gerekli belki onun kordonlari iyi baglanmamisti RABBIM iste vercek oldu mu sen ne kadar önlem alırsan al oluyo bisekilde
Anladım canım olabilir evet ben onu kesin olarak biliyordum ondan duyunca çok şaşırmıştım. Aynen nasibi olan bi şekilde geliyor dünyaya canım biz tedbirimizi alalım da yine de olursa yapacak bir şey yok demek ☺️ eşime kalsa bi tane daha olsun ondan sonra tamam diyor sen doğur o zaman ben doğurmam artık diyorum cinnet geçirtecek adam bana 😂

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım olabilir evet ben onu kesin olarak biliyordum ondan duyunca çok şaşırmıştım. Aynen nasibi olan bi şekilde geliyor dünyaya canım biz tedbirimizi alalım da yine de olursa yapacak bir şey yok demek ☺️ eşime kalsa bi tane daha olsun ondan sonra tamam diyor sen doğur o zaman ben doğurmam artık diyorum cinnet geçirtecek adam bana 😂
Ahhh bu erkekler sanki tüm kahrini onlar cekiyomus gibi konuşmaları yokmu sinir oluyorum valla aha mesela ben 3 çocuk biri 9 biri 6 biri yaşında şimdi bir de 4 üncü olacak ikisi nin okulu olacak biri evde kalacak ev is güç okullarıyla ilgilenme bebek hepsi bize bakiyo benim eşim bana ne var da yaptigin iste falan dedi bir isim vardı 2 saat bakamadi ya biz napalim kafayı yemedigimize şükür edelim RABBIM dayanma gücü versin insallah hepimize saglicak la kucaklarimiza alalimda gerisi hallolur insallah bir şekilde de

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ahhh bu erkekler sanki tüm kahrini onlar cekiyomus gibi konuşmaları yokmu sinir oluyorum valla aha mesela ben 3 çocuk biri 9 biri 6 biri yaşında şimdi bir de 4 üncü olacak ikisi nin okulu olacak biri evde kalacak ev is güç okullarıyla ilgilenme bebek hepsi bize bakiyo benim eşim bana ne var da yaptigin iste falan dedi bir isim vardı 2 saat bakamadi ya biz napalim kafayı yemedigimize şükür edelim RABBIM dayanma gücü versin insallah hepimize saglicak la kucaklarimiza alalimda gerisi hallolur insallah bir şekilde de
Erkeklerin bi şeyden anlayıp bi işe yaradıkları yok bide üstüne daha söylenirler canım sanki ne var ev işi yapmakta çocuk bakmakta diye sadece 1 gün evi çocukları bıraksak onlara ertesi günü ayakkabılarını bile giymeden kaçarlar evden 😂 ama lafa geldi mi bide bizi beceriksiz bellerler hep aynılar 🤷‍♀️yapmakla bitmiyor ki kolay değil çocuk bakmak, büyütmek onların sorumluluklarını almak canım

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Erkeklerin bi şeyden anlayıp bi işe yaradıkları yok bide üstüne daha söylenirler canım sanki ne var ev işi yapmakta çocuk bakmakta diye sadece 1 gün evi çocukları bıraksak onlara ertesi günü ayakkabılarını bile giymeden kaçarlar evden 😂 ama lafa geldi mi bide bizi beceriksiz bellerler hep aynılar 🤷‍♀️yapmakla bitmiyor ki kolay değil çocuk bakmak, büyütmek onların sorumluluklarını almak canım
Aynen öyle canim valla şimdi bizim ki babasının adı olacağı için yardımını esirgemiyo ula adam öbürleri evlat degilmiydi onlarda hiç yardımı dokunmadı ilk oğlan çocuk desem ikinci bu ilkinde koymadim ben bunda da ad bir boncuk degilmi diye yanına bir isimde ben koydum ama bir gorsen önceden benim yuzume dahi bakmayan eşim ve ailesi şimdi etrafimda pervane oldular bakalım doğumdan sonra ne olacak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canim valla şimdi bizim ki babasının adı olacağı için yardımını esirgemiyo ula adam öbürleri evlat degilmiydi onlarda hiç yardımı dokunmadı ilk oğlan çocuk desem ikinci bu ilkinde koymadim ben bunda da ad bir boncuk degilmi diye yanına bir isimde ben koydum ama bir gorsen önceden benim yuzume dahi bakmayan eşim ve ailesi şimdi etrafimda pervane oldular bakalım doğumdan sonra ne olacak
Hadi ya hey Allah'ım güler misin ağlar mısın 🤷‍♀️ hiç takma kafana tadını çıkar sende canım yap yapabildiğini fırsatını bulmuşken 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar