Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,986 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet takan arkadaşlarım var doktorları öyle söylemiş ağırlık bile kaldırmayın demiş. 6.aydan sonra yerine yerleşiyormuş. Bende ondan dedim hap kullanayım. Bakalım şu doğumu bi atlatayım sonrası için bi çaresine bakacağız artık.
Oda tehlikeli o zaman desene canım ya bende bilmiyorum valla ne yapacağım ama kesin bişey bulmam lazım aşılar nasıl acaba 3 ayda bir yapılan 🙄

fadimemislina

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür iyiyiz canım bi sorun yok bebeğin hareketleri gayet normal. Dün gece aşırı bi sancı oldu kasıklarımda doğumun başlangıç sancıları gibiydi bebeğin pozisyonundan kaynaklı oldu sanırım baya aşağıdaydı hareketleri bile çok canımı yakıyordu sabah oldu ben oldum uyutmadı ağrılar en son döndü yine yukarıda hissetmeye başladım ağrı sancı azaldı en son öyle uyumuş kalmışım. Bi doğsa da rahatlasam sürekli bi sorun sıkıntı geçmek bilmiyor zaman 🤦‍♀️
çok şükür canım aynen hayırlısıyla sağlıkla doğsaydı bebeğin

Merve_berkk

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.