Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,161 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Olur mu dersin canım ya 🙄 bi gelsin de gideceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebiş hareketleri normale döndü bu sabah çok şükür canım benim 🙏 benim ağrım çokta kalkmamak mümkün değil ki 2 canavar sağolsun oturtmuyorlar bile. Gecede eşim yok diye oğlanlar yanımda yatıyordu ufak oğlan uyurken belime vura vura bi hal oldu yataktan atacaktım neredeyse o hale getirdi 😂 ben dönemiyorum bile bide onun tekmeleri sabah kalktığımda daha beter oldum 🤦‍♀️
Olurmu olur canım tabiki en basit doku zedelenmesi bile kötü edebilir ihmal etme çatlak falan varmı çıkık varmı sen baktır yinede üstüne basamamanda normal değil. Bebeğin iyi ama ona çok sevindim vallahi karnımda taşıyınca başka şeylerden bebekleri daha önce tutar oldum bende ☺️☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Olurmu olur canım tabiki en basit doku zedelenmesi bile kötü edebilir ihmal etme çatlak falan varmı çıkık varmı sen baktır yinede üstüne basamamanda normal değil. Bebeğin iyi ama ona çok sevindim vallahi karnımda taşıyınca başka şeylerden bebekleri daha önce tutar oldum bende ☺️☺️
Doğru diyorsun canım da mecbur bekliyorum eşimi işte. Aynen kuzum çok şükür iyi o öncelik onlar oluyor hep annelik böyle bişey işte ☺️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doğru diyorsun canım da mecbur bekliyorum eşimi işte. Aynen kuzum çok şükür iyi o öncelik onlar oluyor hep annelik böyle bişey işte ☺️
Öyle canım yani napayım içimize düştüler ☺️ sen bekle eşin zaten salı gelir anca demişsin röntgen çekemezler ama en azından muayene ile bi sorun varmı anlarlar yine inşallah bişey çıkmaz yinede tedbir buz falan koy yinede kompres yapgeçmiş olsun bununla inşallah 🥰 ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Öyle canım yani napayım içimize düştüler ☺️ sen bekle eşin zaten salı gelir anca demişsin röntgen çekemezler ama en azından muayene ile bi sorun varmı anlarlar yine inşallah bişey çıkmaz yinede tedbir buz falan koy yinede kompres yapgeçmiş olsun bununla inşallah 🥰 ☺️
Aynen canım yarın gelecek inşallah gelsin de gideyim ☺️ hiç azalmıyor ağrı inşallah çıkık çatlak falan yoktur 🙄 sağol canım benim 🙏🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım yarın gelecek inşallah gelsin de gideyim ☺️ hiç azalmıyor ağrı inşallah çıkık çatlak falan yoktur 🙄 sağol canım benim 🙏🥰
İnşallah canım bi sonuç alırsan da yaz yine birşeyin varmı yokmu diye Allah beterinden korusun inşallah bidaha bişey olmaz Allah çocuklarını korusun şu mübarek günün duası olsun canım üstlerinde ki bütün nazar kalksın inşallah ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım bi sonuç alırsan da yaz yine birşeyin varmı yokmu diye Allah beterinden korusun inşallah bidaha bişey olmaz Allah çocuklarını korusun şu mübarek günün duası olsun canım üstlerinde ki bütün nazar kalksın inşallah ☺️
Amin kuzum çok sağol inşallah rabbim hepimizin yavrularını korusun 🙏☺️ gideyim dra yazarım mutlaka teşekkür ederim düşünüp ilgilendiğin için 🥰😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmiş olsun canim yeni haberim oldu cok uzuidum😞
Sağol canım benim geçti çok şükür bebiş iyi bugün benimde biraz ağrılarım varda geçer herhalde bikaç güne

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar