Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,110 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmıs olsun canım Allah daha kotulerınden korusun karnının uzerıne dusmedıysen bi sıkıntı olmaz canım sen strese gırdıgın ıcın hareket etmemiştir ama hıssetmıssın az az hareketini kendine cok dikkat et son zamanların bıde Allah kaza beladan korusun sizi 🙏🤗🥰

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce dışarı çıkıyordum binanın önü ıslakmış terliğimin de altı kaygan zaten. Ayağım bi kaydı 3 basamak uçtum, basamakları tek tek düşsem bu kadar kötü olmazdı da kalçamın üzerine düştüm ilk başta aşırı bi ağrı oldu belimden aşağı komple ama şuan sadece kalçamda bide belimde ağrı var. Kanama falan bişey yok şükür ama korkuyorum bişey olmuş mudur bebeğe ya. Tatile gelmiştik şehir dışındayım eşim dün gece yine gitti burayı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum hastaneye gitsem çocukları bırakacak yerim yok bi yardımcı olur musunuz kızlar ne yapayım ya 😔
Canım nasıl oldun doktora gidebildinmi İnşallah bebeğinde sende iyisinizdir 🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki canım kimse kötülüğünü istemez ama seni biraz sakinleştirmeleri lazım onlarında sende üzgünsün canını sıkma hiç bişey olmaz Allah'ın izniyle yine eşin gelince yada oynamayınca bi git ihmal etme en azından bu kontrol olmuş olur ☺️
Öyle canım da üstüne bide ben onları sakinleştirdim daha ☺️ şükür normale döndü bebiş eşimde yarın sabah burada olacak o gelince giderim artık ağrım çok var da düşmeden kaynaklı büyük ihtimalle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle çok geçmiş olsun Allah'ım korusun ağrı sürekli olursa doktora git bı gör için rahat etsin bence Rabbim korur 🤲🏻💐💐💐
Çok teşekkür ederim canım eşim gelsin gideceğim yarın ☺️

Dikkat et canım bişey olmamıştır inşaallah fazla stres yapma iyi olucak herşey. Olmadı ambulansı arar olduğunuz yere çağırırsın gelir orda bakarlar. Şimdi nasılsın nasıl oldun
Ben çok stres yaptım diye oldu sanırım dediğiniz gibi canım gece ben az sakinleşince oda az az hareket etmeye başladı öyle uyuyabildim gece en son. Sabahta tamamen normale döndü çok şükür 🙏 bebiş iyi bende ağrı var oda çok önemli değil zaten ☺️

Canim nasıl oldun yoktur inşallah aksi bir durum 🤲
Yok çok şükür canım benim sabah tamamen normale döndü işte iyiyiz ikimizde 🙏☺️

Canim çok büyük geçmiş olsun doktora gitdin mi
Çok teşekkür ederim canım benim yok gidemedim daha bebiş iyi çok şükür eşim gelsin gideceğim yarın

Rica ederim ne demek dikkat et kendine 🌸💜💜
Çok sağol canım benim ederim 🥰

Sende cok korkmussun bence bebısınde korktugu ıcın sessiz kotu dusunme karnını oksa rahatlarsın 😊 ınsallah kotu bısey yoktur gecmıs olsun 🤲
Aynen kuzum ben korkunca oda etkilendi herhalde şükür iyi şimdi 🙏🥰

Canimm bence kkmsenin tavsiyesini alma direk gt hastaneye beb3gni gosterr ultrasynda baksinlar ..
Canım benim bulunduğum yeri bilmiyorum, ambulans falan çağırıp bi şekilde giderdim ama çocukları bırakacak yerim yoktu, gitsem taksiye binip dönsem evin yerini bilmiyordum yalnızım eşim falan da yok ondan gidemedim evimde olsam kimse tutamazdı o an giderdim zaten hastaneye ama bilmediğim yerde olunca kötü oldu. Bide ilk düşüğümde eşim gittiği yere yeni varmış uyuyordu 3 4 saat sonra uyandı döndü ilk an ulaşabilsem belki bişeyler yapılırdı da. Olacağı varmış oldu çok şükür bebiş iyi artık bi sıkıntı yok ama eşim geldiğinde yarın yine gideceğim bi hastaneye kontrol amaçlı

Evde olmadığı için gidemiyor işte eşi de yanında değil miş bugün hiç yok inşallah kötü bsy yoktur ya
Şükür iyiyim kuzum çocuklar yüzünden giremedim 🥰

Cok gecmis olsun, Allah daha kotusunden korusun, eminim ki birseyiniz yoktur, onlarin yerde ve gokte korunduguna cok inaniyorum!
Sağol canım benim amin inşallah 🙏 çok şükür bugün iyi bebeğim hareketleri normale döndü

Cok gecmıs olsun canım Allah daha kotulerınden korusun karnının uzerıne dusmedıysen bi sıkıntı olmaz canım sen strese gırdıgın ıcın hareket etmemiştir ama hıssetmıssın az az hareketini kendine cok dikkat et son zamanların bıde Allah kaza beladan korusun sizi 🙏🤗🥰
Sağol canım benim amin inşallah rabbim hepimizi ve evlatlarımızı korusun 🙏 şükür iyi artık büyük ihtimalle dediğiniz gibi ben çok stres oldum diye öyle oldu 🥰

Canım nasıl oldun doktora gidebildinmi İnşallah bebeğinde sende iyisinizdir 🤲
İyiyiz canım benim çok şükür hastaneye gidemedim daha da bebek normale döndü eşim geldiğinde bi kontrole gideceğim yine içim rahat etsin ☺️

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum kalçamda kuyruk sokumunda ve belimde çok sert düştüm normal o kadar olması da herhalde canım yürürken bile çok zorluyor ama bebiş iyi en azından şükür oda geçer bikaç güne 🥰
Kalçan falan çıkmasında canım sen yinede eşin gelince bi git ☺️

Evet kuzum kalçamda kuyruk sokumunda ve belimde çok sert düştüm normal o kadar olması da herhalde canım yürürken bile çok zorluyor ama bebiş iyi en azından şükür oda geçer bikaç güne 🥰

Kızlar az önce dışarı çıkıyordum binanın önü ıslakmış terliğimin de altı kaygan zaten. Ayağım bi kaydı 3 basamak uçtum, basamakları tek tek düşsem bu kadar kötü olmazdı da kalçamın üzerine düştüm ilk başta aşırı bi ağrı oldu belimden aşağı komple ama şuan sadece kalçamda bide belimde ağrı var. Kanama falan bişey yok şükür ama korkuyorum bişey olmuş mudur bebeğe ya. Tatile gelmiştik şehir dışındayım eşim dün gece yine gitti burayı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum hastaneye gitsem çocukları bırakacak yerim yok bi yardımcı olur musunuz kızlar ne yapayım ya 😔
Yaaaa çok geçmiş olsun canım inşallah bişey olmamıştır bebişine uzan biraz ayaklarını da uzat ayaklarının altına yastık koy biraz dinlen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Olur mu dersin canım ya 🙄 bi gelsin de gideceğim

Yaaaa çok geçmiş olsun canım inşallah bişey olmamıştır bebişine uzan biraz ayaklarını da uzat ayaklarının altına yastık koy biraz dinlen
Bebiş hareketleri normale döndü bu sabah çok şükür canım benim 🙏 benim ağrım çokta kalkmamak mümkün değil ki 2 canavar sağolsun oturtmuyorlar bile. Gecede eşim yok diye oğlanlar yanımda yatıyordu ufak oğlan uyurken belime vura vura bi hal oldu yataktan atacaktım neredeyse o hale getirdi 😂 ben dönemiyorum bile bide onun tekmeleri sabah kalktığımda daha beter oldum 🤦‍♀️

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Öyle canım da üstüne bide ben onları sakinleştirdim daha ☺️ şükür normale döndü bebiş eşimde yarın sabah burada olacak o gelince giderim artık ağrım çok var da düşmeden kaynaklı büyük ihtimalle

Çok teşekkür ederim canım eşim gelsin gideceğim yarın ☺️

Ben çok stres yaptım diye oldu sanırım dediğiniz gibi canım gece ben az sakinleşince oda az az hareket etmeye başladı öyle uyuyabildim gece en son. Sabahta tamamen normale döndü çok şükür 🙏 bebiş iyi bende ağrı var oda çok önemli değil zaten ☺️

Yok çok şükür canım benim sabah tamamen normale döndü işte iyiyiz ikimizde 🙏☺️

Çok teşekkür ederim canım benim yok gidemedim daha bebiş iyi çok şükür eşim gelsin gideceğim yarın

Çok sağol canım benim ederim 🥰

Aynen kuzum ben korkunca oda etkilendi herhalde şükür iyi şimdi 🙏🥰

Canım benim bulunduğum yeri bilmiyorum, ambulans falan çağırıp bi şekilde giderdim ama çocukları bırakacak yerim yoktu, gitsem taksiye binip dönsem evin yerini bilmiyordum yalnızım eşim falan da yok ondan gidemedim evimde olsam kimse tutamazdı o an giderdim zaten hastaneye ama bilmediğim yerde olunca kötü oldu. Bide ilk düşüğümde eşim gittiği yere yeni varmış uyuyordu 3 4 saat sonra uyandı döndü ilk an ulaşabilsem belki bişeyler yapılırdı da. Olacağı varmış oldu çok şükür bebiş iyi artık bi sıkıntı yok ama eşim geldiğinde yarın yine gideceğim bi hastaneye kontrol amaçlı

Şükür iyiyim kuzum çocuklar yüzünden giremedim 🥰

Sağol canım benim amin inşallah 🙏 çok şükür bugün iyi bebeğim hareketleri normale döndü

Sağol canım benim amin inşallah rabbim hepimizi ve evlatlarımızı korusun 🙏 şükür iyi artık büyük ihtimalle dediğiniz gibi ben çok stres oldum diye öyle oldu 🥰

İyiyiz canım benim çok şükür hastaneye gidemedim daha da bebek normale döndü eşim geldiğinde bi kontrole gideceğim yine içim rahat etsin ☺️
Allah daha iyi etsin canım🤗

Tüm sayfalar yüklendi.