Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,156 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim korkma ya Allah korur onu nasil oldun sende ağrı sızı var mı şuan sen kendine iyi bak arada bağ ne kuvvetli değil mi sana birşey olsa o hissediyor minik kalbiyle Allah'ım sağlık sıhhat versin inşallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bi duş aldım yemek yedim biraz hareketlendi canım sonra yine durdu kıpırdamıyor ama az da olsa hareketlendi içim rahat etti en azından
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dediğin gibi yaptım canım işe yaradı biraz kıpırdadı yine durdu bu saatler de çok hareketli oluyor normal de bekliyorum işte
Çok şükür 🙏 Allahım size bağışlasın

Zaten içim rahat değildi bide senin mesajını gördüm şimdi iyice kafama takıldı canım ne yapacağımı şaşırdım çocuklarla gidemiyorum, bi yere bırakamıyorum, Drumu aradım teli kapalı ona ayrı bi sinir oldum şuan doğuruyor olsam yada acil farklı bi durum olsa dra ulaşma şansım yok zaten uyuz oluyordum o adama döndüğümde farklı bi dra gideceğim. Sana da çok geçmiş olsun canım. Sen nasıl oldun sonra bi sıkıntı oldu mu?

Sağol canım benim şükür iyiyiz de bebeğin hareketlerinde azalma oldu kaç saat hiç hareket etmedi az bi hareketlendi yine durdu

Canım benim çok teşekkür ederim ya söylemen düşünmen bile yeter 🥰 eşim salıya anca döner bilmiyorum yarında böyle devam ederse bebek mecbur gideceğim bi hastaneye olmazsa kendimi hiç böyle çaresiz hissetmemiştim psikolojim bozuldu anlatamam sana. Çok sağol tekrardan çok teşekkür ederim 🙏
Korkma korku da sebep olur stres de sakin ol bak çok şükür kıpırdamış hareket etmiş gece kötü olmaZsan sabah bi acile gidersin kontrol ederler bak bu mübarek gecede herkes senin bebeğin için dua ediyo Allah’ın izniyle bişey olmaz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyi gözünaydın canım sevindim hareket ediyorsa sorun yoktur İnşallah eşinde gelince bi doktora görünürsün İçin daha çok rahatlar Allah'ın izniyle 🤲
Sağol canım benim yine durdu işte ama hareket etti en azından diye avutuyorum şimdilik kendimi tamda bayram önü poliklinik yok eşim salı anca gelecek bakalım bi acile giderim en azından o gelince olmazsa. Bide bişey olduysa diye de korkuyorum o gelene kadar geç kalmış olur muyum diye. Hareketleri normale dönse bende rahatlayacağım da bekliyorum hala. Bide dün gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm düştüğümde ilk aklıma gelen o oldu su kanama falan gelirse erken doğum olursa bide diye

Canım benim korkma ya Allah korur onu nasil oldun sende ağrı sızı var mı şuan sen kendine iyi bak arada bağ ne kuvvetli değil mi sana birşey olsa o hissediyor minik kalbiyle Allah'ım sağlık sıhhat versin inşallah
İnşallah kuzum ya kalçamda, belimde bide kasıklarımda çok ağrı var düşmeden kaynaklı büyük ihtimal. Bebek normale dönse kendime geleceğim de aklım ona takıldı ağrılar falan umurumda değil valla

Çok şükür 🙏 Allahım size bağışlasın

Korkma korku da sebep olur stres de sakin ol bak çok şükür kıpırdamış hareket etmiş gece kötü olmaZsan sabah bi acile gidersin kontrol ederler bak bu mübarek gecede herkes senin bebeğin için dua ediyo Allah’ın izniyle bişey olmaz
Amin canım benim rabbim herkesin evladını kendine bağışlasın kimseye acılarını yaşatmasın 🙏 çok sağolun hepiniz canlarım ya Allah hepinizden razı olsun düşünmeniz, destek olmanız bile gerçekten çok iyi geliyor insana. Bakayım canım olmazsa yarın dediğin gibi bi şekilde giderim artık hastaneye çok teşekkür ederim 🙏🙏

Son düzenleme:

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim yine durdu işte ama hareket etti en azından diye avutuyorum şimdilik kendimi tamda bayram önü poliklinik yok eşim salı anca gelecek bakalım bi acile giderim en azından o gelince olmazsa. Bide bişey olduysa diye de korkuyorum o gelene kadar geç kalmış olur muyum diye. Hareketleri normale dönse bende rahatlayacağım da bekliyorum hala. Bide dün gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm düştüğümde ilk aklıma gelen o oldu su kanama falan gelirse erken doğum olursa bide diye

İnşallah kuzum ya kalçamda, belimde bide kasıklarımda çok ağrı var düşmeden kaynaklı büyük ihtimal. Bebek normale dönse kendime geleceğim de aklım ona takıldı ağrılar falan umurumda değil valla
Şuan senin herşeyini hissettiği için kendini strese sokma rahatla hic birşey olmaz Allah'ın izniyle tekrar çok geçmiş olsun hayırlı geceler canım

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım belki ondan oldu ben stres yaptım diye. Aksilik ya hem başka yerdeyiz, hem eşim gitti kaç gündür yanımızdaydı daha dün gece gitti o olsa giderdik hemen dra olacağı varmış

Canım ne yaptıysam olmadı duşla yemekten sonra biraz kıpırdadı işte şimdi yine hareket yok
Şükür şükür genede az endişen geçmiştir sabaha kadar da Bi dinle kendını, sabah ola hayrola derler kuzu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bi duş aldım yemek yedim biraz hareketlendi canım sonra yine durdu kıpırdamıyor ama az da olsa hareketlendi içim rahat etti en azından

Dediğin gibi yaptım canım işe yaradı biraz kıpırdadı yine durdu bu saatler de çok hareketli oluyor normal de bekliyorum işte
Olsun canım korkmuştur yorulmuştur belki biraz enerji toplasın bakalım sabaha belki daha iyi olur sen yorma kendini soluna yat kan akışı olsun bebeğe iyi olur İnşallah buna da şükür olmazsa sabah gitmeye çalış canım doktora çocuk çoluk gideceksiniz mecbur artık orda izah edersen alırlar çocukları

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Şükür şükür genede az endişen geçmiştir sabaha kadar da Bi dinle kendını, sabah ola hayrola derler kuzu
Aynen canım azda olsa hareketlendi o rahatlattı biraz kudurma saatleri normalde bu saatler onu bekliyorum şimdi. Eşime de çok bişey diyemiyorum hem uzak gelme şansı yok hemde çok pimpirikli düştüğümü söyledim de ağrıların ne denli olduğunu, bebeğin hareketlerinde bu denli azalma olduğunu falan söylemedim. Bide ondan bi dünya laf yedim oda sinir etti beni zaten 😒 sakarlık falan değil yer ıslak diye terliğin altıda kaygandı öyle düştüm yer ıslak diye yavaş yürüyordum zaten koşarak inmedim ki hızlı gidiyor olsam kapıya varırdım herhalde zaten yavaş gitmeme rağmen öyle bi uçtum bu sefer terliğe laf ediyor madem öyle niye giyiyorsun diye düşeceğimi biliyordum da bilerek giydim sanki ağrıma sancıma mı yanayım, bebeğe mi, onun laflarına mı bilemedim hep aynı bu erkekler 😒😒

Olsun canım korkmuştur yorulmuştur belki biraz enerji toplasın bakalım sabaha belki daha iyi olur sen yorma kendini soluna yat kan akışı olsun bebeğe iyi olur İnşallah buna da şükür olmazsa sabah gitmeye çalış canım doktora çocuk çoluk gideceksiniz mecbur artık orda izah edersen alırlar çocukları
Aynen kuzum inşallah öyledir sabah olsun bakacağım artık soluma yatamıyorum ya ağrım o tarafta daha çok nasıl bi uçtuysam 😂 aklıma geldikçe kendi kendime gülesim geliyor bi yandan 😂 eşim bi cins, çocukları bi yere bırakamıyorum bi dert bi daha böyle başka yerde yalnız kalmayacağım ama doğurana kadar o kesin. Annem ayrı bi fırça kaydı telde senin yalnız hamile halinle ne işin var orada ya başka bişey olsaydı diye nasılsın demeden önce bi kayıyorlar, gelen giden fırçalıyor ne iş anlamadım 🙄 kendimi unuttum onları ben sakinleştiriyorum bu işte bi terslik var 😂

Son düzenleme:

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım biliyorsunuz bende 2 oğlan daha var kalkmamak mümkün değil ki ayağa zor kalkıyorum kalçamda belimde bide kasıklarımda çok ağrı var da mecbur geziyorum peşlerinde anca yattılar rahat ederim biraz

Çok sağol canım benim inşallah korkudandır bu hareketsizliği ben iyiyim ağrım var da çok önemli değil bebeğin iyi olduğunu bilsem rahat edeceğim işte Amin canım inşallah rabbim hepimizi ve evlatlarımızı korusun 🙏

Sana da çok geçmiş olsun canım sevindim bebeğinin iyi olmasına inşallah iyidir 🙏

Canım neler yaptım bana mısın demiyor az oynadı durdu bu saatler kudurur normalde tık yok şimdi inşallah canım çok sağol

Sorma kuzum ya bu ara başımızda bi musibet dolaşıyor ya anlamadım gitti her gün ayetel Kürsi okurum hem çocuklarıma hem eşim sürekli yolda diye ona dilimden dua düşmez olacağı varmış ikisininde rabbim beterinden korusun 30 haftalık olduk küçükte değil artık öyle şükür kanamam bişeyim olmadı ama hareketlerinin azalması kafama takıldı işte çok sağol canım benim kimin duasının kabul olacağı belli olmaz düşünmeniz bile yeter 🙏 eşim gelmeden bi yere de gidemiyorum ki hem çocuklar var hem burayı bilmiyorum ambulans çağırıp hastaneye gitsem geri nasıl döneceğimi bilmiyorum
Tamm üzülme . Rabbim onu koruyordur ❤️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım azda olsa hareketlendi o rahatlattı biraz kudurma saatleri normalde bu saatler onu bekliyorum şimdi. Eşime de çok bişey diyemiyorum hem uzak gelme şansı yok hemde çok pimpirikli düştüğümü söyledim de ağrıların ne denli olduğunu, bebeğin hareketlerinde bu denli azalma olduğunu falan söylemedim. Bide ondan bi dünya laf yedim oda sinir etti beni zaten 😒 sakarlık falan değil yer ıslak diye terliğin altıda kaygandı öyle düştüm yer ıslak diye yavaş yürüyordum zaten koşarak inmedim ki hızlı gidiyor olsam kapıya varırdım herhalde zaten yavaş gitmeme rağmen öyle bi uçtum bu sefer terliğe laf ediyor madem öyle niye giyiyorsun diye düşeceğimi biliyordum da bilerek giydim sanki ağrıma sancıma mı yanayım, bebeğe mi, onun laflarına mı bilemedim hep aynı bu erkekler 😒😒

Aynen kuzum inşallah öyledir sabah olsun bakacağım artık soluma yatamıyorum ya ağrım o tarafta daha çok nasıl bi uçtuysam 😂 aklıma geldikçe kendi kendime gülesim geliyor bi yandan 😂 eşim bi cins, çocukları bi yere bırakamıyorum bi dert bi daha böyle başka yerde yalnız kalmayacağım ama doğurana kadar o kesin. Annem ayrı bi fırça kaydı telde senin yalnız hamile halinle ne işin var orada ya başka bişey olsaydı diye nasılsın demeden önce bi kayıyorlar, gelen giden fırçalıyor ne iş anlamadım 🙄 kendimi unuttum onları ben sakinleştiriyorum bu işte bi terslik var 😂
Neyse canım sen kendini düşün bide şimdi onları takma kafana sanki sen bile isteyemi attın kendini bişey olsa yine en çok senin canın yanacak onlar iki güne unuturlar senin içinde her zaman kalır.. kalça üstüne düşmek genelde zaten zarar vermiyormuş canım amniyon sıvı o basınca karşı çok etkiliymiş karın üstüne düşmede bile rahim koruyormuş sen sıkma canını biraz dinlenirsiniz ağrını hissediyordur belki bebiş de sana üzülüyordur ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar