Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,173 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düştüm bebeğe bişey olmuş mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun korkma birşey olmamıştır bende düşmüştüm doktora gittim bana bebek korktuğundan hareket etmiyor demişti ama bebekte hicbirsey yoktu en kötü ihtimal ambulansa bu şekilde bilgi vererek gidebilirsin olduğun yerin yabancısı olduğunu söyle gelip bakarlar mutlaka ama dediğim gibi ani ve sert hareketlerde bebek korktugu için kendini korumaya alıyor için rahat olsun tekrardan geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun canım benim
Çok sağol canım ya inşallah öyledir içim rahatladı sağol🙏 Diyorum ya bir iki kıpırdasa rahat edeceğim de kıyamam oda mı korkuyormuş 🙄 amin canım benim inşallah. Aynen olmazsa öyle yaparım artık

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce dışarı çıkıyordum binanın önü ıslakmış terliğimin de altı kaygan zaten. Ayağım bi kaydı 3 basamak uçtum, basamakları tek tek düşsem bu kadar kötü olmazdı da kalçamın üzerine düştüm ilk başta aşırı bi ağrı oldu belimden aşağı komple ama şuan sadece kalçamda bide belimde ağrı var. Kanama falan bişey yok şükür ama korkuyorum bişey olmuş mudur bebeğe ya. Tatile gelmiştik şehir dışındayım eşim dün gece yine gitti burayı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum hastaneye gitsem çocukları bırakacak yerim yok bi yardımcı olur musunuz kızlar ne yapayım ya 😔
Geçmiş olsun canım İnşallah hareket eder🤲 için rahatlar yoksa sana sabah olmaz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce dışarı çıkıyordum binanın önü ıslakmış terliğimin de altı kaygan zaten. Ayağım bi kaydı 3 basamak uçtum, basamakları tek tek düşsem bu kadar kötü olmazdı da kalçamın üzerine düştüm ilk başta aşırı bi ağrı oldu belimden aşağı komple ama şuan sadece kalçamda bide belimde ağrı var. Kanama falan bişey yok şükür ama korkuyorum bişey olmuş mudur bebeğe ya. Tatile gelmiştik şehir dışındayım eşim dün gece yine gitti burayı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum hastaneye gitsem çocukları bırakacak yerim yok bi yardımcı olur musunuz kızlar ne yapayım ya 😔
Geçmiş olsun canım bebek sıvı içinde korunuyor allahın izniyle bişey olmamıştır inşallah. Gidemiyorsan eğer ambulans çağır beni götürürler bebeğe bişey olsa o an belli ederdi diye düşünüyorum ama içim rahat etsin dersen sadece bi bilgi almak için de 112 arayabilirsin ordan seni yönlendirirler durumu anlatırsan eğer

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Yarın 30 oluyoruz canım. Bişey olsa eşimin ha deyince gelme şansı yok bizi Antalyaya bıraktı o İzmir de tanıdık falan kimse yok. Evimde olsam şimdiye çoktan gitmiştim hastaneye çocukları anneme bırakıp ama burada bişey yapamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir iki kıpırdasa içim rahat edecek oda hareket etmiyor sinirlerim bozuldu iyice
Uyuyodur canm korkma aklına hemen kötü bsy getrme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar