Düşük için progestan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Düşük için progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük için progestan
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
20.haftaya kadar kullandim 4.gebeligim 3 ve 4 de sürekli kanamam oluyor du igne yapılıyor arti agizdan iki iki alıyordum gözümü acamiyordum ama belli bir müddet sonra geçiyor vücut alışıyor duzene biniyor uyku falan alisana kadar ama allah yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ona da ver iki tane sesi soluğu kesile kalır hadsiz anlayışlı ooacagi yere bide laf mi yapıyor sen beni dinle ikitane agri kesici niyetine veriver iki gün uyur sesi cikmaz 😁😁
🤣🤣🤣🤣🤣

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar düşük tehlikem olduğu için progestan kullanıyorum vajinal olarak iğnesini de yaptırdim aranızda varmı kullanan çok halsiz ve yorgun hissediyorum kendimi
Bende kullanıyorum Ağızdan Alıyorum 200 mg doktor gece almamı Tavsiye etti uyku yapıyormuş dr söyledi. Bugün dr gittim gayet iyi risk olmadığını söyledi ama her ihtimale karşı önlemlerimizi alıyoruz dedi bakalım Artık Allah Kerim Rabbim sizinde yardımcınız olsun İnşallah Sağ salim Kucaklarsınız Bebişinizi😊🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar düşük tehlikem olduğu için progestan kullanıyorum vajinal olarak iğnesini de yaptırdim aranızda varmı kullanan çok halsiz ve yorgun hissediyorum kendimi
Geçmiş olsun canım önceki gebeliğimde bende çok kullandım çok fazla kanamam oluyordu sabah akşam hapı kullanıyordum günde birde iğnesini oluyordum sürekli kanama ağrı zaten halsizlik yapıyor insanda kan değerlerimde çok düşüktü bi süre hastanede yatmak zorunda kaldım sonrasında sabah akşam da kan şurubu kullanıyordum o dönem geçti ama bende benden geçtim, normal yani o halsizlik yorgunluk bi an önce atlatırsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar