Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muhammed Kayra' m tarafından oluşturulan Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,131 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir
Konbuyu başlatan Muhammed Kayra' m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Kayra' m

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl düşünebilirim

Not: Saçma Sapan konu açmayınız. Burada dört gözle hamile kalmayı doğum yapmayı kucağına almayı sabırsızca bekleyen insanlara nasıl düşük yapabilirim diye sormak önce kendine sonra buradaki insanlara hakarettir.

Süresiz yasaklanmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kardeş sen iyimisin bu soruyu burdaki hamile evlat can taşıyan analara soracağına git Google da sor doktorunla görüş insanların psikolojisi ile oynamayın yeter ya🤬🤬🤬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Millet anne olabilmek için maddi manevi canını dişine takıyor evlat hasreti ile yananlar var yazmayın böyle şeyleri olanı bir sıkıntın var ise de biz günahını almadan git doktorunla çaresine bak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Millet anne olabilmek için maddi manevi canını dişine takıyor evlat hasreti ile yananlar var yazmayın böyle şeyleri olanı bir sıkıntın var ise de biz günahını almadan git doktorunla çaresine bak
aynen vallahi ben mesela Bir buçuk yıl çocuğum olsun diye gitmedim hastaneler kalmadı sabahlara kadar namaz kıldım dua ettim bir çocuk sahibi olmak için buda gelmiş çocuk nasıl düşürebilirim diyor internetten yaz gerçekten niyee burdakiler günahına girsinler o minik yavrunun ellerim titriyor sinirden 😤😡

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Cinsss dolu ya vallahi 11 yıl ben bekledim ilk evladımı onca çektiğim şeyleri ben bilirim birde Allah'ım
ay inanmıyorum senin bir de 11 yıl ben bir yıl uğraştım o Bir yıl bana 11 yıl gibi geldi Allah böylelerine vermesin evlat her doğuranada ana denilmiyor Bir de garip olan şey de dün akşam yazmış ki Allah evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin bir günde nasıl düşürebilirim demiş akşam farklılar sabah farklılar

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
ay inanmıyorum senin bir de 11 yıl ben bir yıl uğraştım o Bir yıl bana 11 yıl gibi geldi Allah böylelerine vermesin evlat her doğuranada ana denilmiyor Bir de garip olan şey de dün akşam yazmış ki Allah evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin bir günde nasıl düşürebilirim demiş akşam farklılar sabah farklılar
Nasıl düşünebilirim
Vallahi burda üç gündür bu postlardan yıldım adamla yatmayı biliyosunda hamile kalacağını düşünmüyormusun hadi kaldın o masuma hiç mi acımıyorsun allahım böylelerini bebek sesine hasret bıraksın

Muhammed Kayra' m

Kayıtlı Üye
rank
aynen vallahi ben mesela Bir buçuk yıl çocuğum olsun diye gitmedim hastaneler kalmadı sabahlara kadar namaz kıldım dua ettim bir çocuk sahibi olmak için buda gelmiş çocuk nasıl düşürebilirim diyor internetten yaz gerçekten niyee burdakiler günahına girsinler o minik yavrunun ellerim titriyor sinirden 😤😡
Sen kimsin de bu diye hitap ediyorsun olabilir tek başına kimsesiz kalsan sende Bi allahin kulu kimsen olmasa sen ne düşünürsün acaba bilmediğin çok şey var o yüzden sus bence

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar