Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muhammed Kayra' m tarafından oluşturulan Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir
Konbuyu başlatan Muhammed Kayra' m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Kayra' m

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi burda üç gündür bu postlardan yıldım adamla yatmayı biliyosunda hamile kalacağını düşünmüyormusun hadi kaldın o masuma hiç mi acımıyorsun allahım böylelerini bebek sesine hasret bıraksın
Amin senide inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşım sende git doktoruna danış kürtaj ol yada internetten araştır napıyorsan yap
Sanane amk ya herkes her boku yazarken iyi kalkıp mastusrbasyon yapmayı soranlara bu kadar tepkiniz yok la siz hayırdır surda Bi iki insan gibi insan var gerisi boş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasıl düşünebilirim
Bu nasıl bir soru Allah için ya burda o kadar hamile insan var .her şeyi geçtim istemiyorsan bu uygulamayi neden indiriyorsun burası gebelik takibi burda oturup karnında çocuk olan annelere yafa kucağına dolu olanlar sana şöyle böyle yap diyecek halı yok ya kimseye laf edip kızıyor diye kızmaya hakkın da yok o kadar çocuk istemiyordunuz yada sahip çıkaninjz yoktu o zaman uç kurunuza dikkat edin lütfen kimsenin yaptığı yanlışı o küçücük melek vermek zorunda değil. Çok düşürmek istiyorsan doktoruna danış burda sana hiç bir anne, anne adayı ,anne olmak isteyen kişiler bunu yap vs demez rabbim hidayet versin inşallah 🤲🏻

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Amin senide inşallah
Sen ne kadar yüzsüssün anlamıyorum bebeğine kıymak isteyen sensin banamı yürüyorsun bide pes allahıma çok şükür 3 evladım bar biri isteyerek ikisi kazara oldu ama ben senin GIBI evladıma kıymayı aklımdan bile geçirmedim davn sendromlu olma ihtimali VARKEN bile

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin senide inşallah

Sanane amk ya herkes her boku yazarken iyi kalkıp mastusrbasyon yapmayı soranlara bu kadar tepkiniz yok la siz hayırdır surda Bi iki insan gibi insan var gerisi boş
Ağzını topla ilk ağzını burda kimsenin açtığı konu seni alakadar etmez ama açtığın konuya bakar mısın şaka misin sen gebelik takibi olan programa nasıl düşürebilirim diye bilinçsizce yazılar yazıyorsun .

Muhammed Kayra' m

Kayıtlı Üye
rank
Sen ne kadar yüzsüssün anlamıyorum bebeğine kıymak isteyen sensin banamı yürüyorsun bide pes allahıma çok şükür 3 evladım bar biri isteyerek ikisi kazara oldu ama ben senin GIBI evladıma kıymayı aklımdan bile geçirmedim davn sendromlu olma ihtimali VARKEN bile
Senin amk amk kaşarı sıktır git lan yorum falan yapma varki sorunlar ki öyle gerekiyor ben meraklı değilim rabbimin emanetine kıymaya

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin senide inşallah

Canım senin aklınla sorunun var heralde yada kocan yeterince tatmin edemedi burda aranıyorsun ? İnsanların sinirleriyle oynamaya hakkın yok senin uçkurunun zevkini biz düşünemeyiz. Dediğim gibi defol git kürtaj ol yada internetten bak birşeyler onlarla hallet burda gebe veya gebe kalmak isteyen arkadaşlar var bu uygulama sana göre değil.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Senin amk amk kaşarı sıktır git lan yorum falan yapma varki sorunlar ki öyle gerekiyor ben meraklı değilim rabbimin emanetine kıymaya
terbiyesiz bizene senin sorunlarindan yaparken güzel dune kadar istiyordun bebegi bir gundemi sorun oldu

Muhammed Kayra' m

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin aklınla sorunun var heralde yada kocan yeterince tatmin edemedi burda aranıyorsun ? İnsanların sinirleriyle oynamaya hakkın yok senin uçkurunun zevkini biz düşünemeyiz. Dediğim gibi defol git kürtaj ol yada internetten bak birşeyler onlarla hallet burda gebe veya gebe kalmak isteyen arkadaşlar var bu uygulama sana göre değil.
Çok size göre ya ya sanki

terbiyesiz bizene senin sorunlarindan yaparken güzel dune kadar istiyordun bebegi bir gundemi sorun oldu
Sanane amk sana mı hesap vercem

Sanane amk sana mı hesap vercem

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar