Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muhammed Kayra' m tarafından oluşturulan Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük yapmak icin ne yapmam gerekir
Konbuyu başlatan Muhammed Kayra' m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Nasil tepki bekliyordun? Sen bir insanla yatak paylasmasini biliyorsan ozaman sen kimseden akil almazsin. Sen bilmiyormusun evlenmeden önce iliski olmaz tabiki biliyordun ama umurunda degildi. Hayatini bilemem ama buraya dün geldin ve ön yargilar elbet olcak. Sen ailene danismiyorsun neden? Cünkü kiyanet kopcak diye korktun ama bir adamla bir olmakla korkmadin. Kendin yollunu sen cizdin cünkü herseyi iyi biliyorsun ozaman bizden yardim isteme git o adama o yardim etsin sana

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Senin amk amk kaşarı sıktır git lan yorum falan yapma varki sorunlar ki öyle gerekiyor ben meraklı değilim rabbimin emanetine kıymaya
Ben senin GIBI terbiyesizce küfürler edip senin seviyene inemem gebelik takibi programını nasıl düşük yaparımı sormak içinmi indirdin ne sorunun varsa var bu o çocuğun suçumu kendine gel o kelimeleride aynen iade ediyorum sahibine ve hak edene

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar