Düşük riskim var eve misafir geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Düşük riskim var eve misafir geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,217 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük riskim var eve misafir geliyor
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ne yaptın canım geldiler mi?
Geldiler canim kapiyi actik esimde dun ewdeydi tam salona gecerken tansiyonum dustu gozlerim falan karardi uz1ndirdilar kolanya falan derken kendime geldim kalktim oturdum ben fazla konusamiyorum midem daha kotu oluyor acikcasi kizlar umursamadim tuvalete yetise bilirdim ama gitmedim onlerine tabaga koltuga haliya akliniza nere gelirse 1 saat falan kaldilar nerdeyse 10 dan fazla kustum ondada mide bos oldugu icin mide asidi ve kan geliyor sadece en son kendileride kotu oldu mideleri falan bulandilar tuvaleti kullanip kactilar 😅😇 rahat doguma kadar bidaha gelmezler

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Geldiler canim kapiyi actik esimde dun ewdeydi tam salona gecerken tansiyonum dustu gozlerim falan karardi uz1ndirdilar kolanya falan derken kendime geldim kalktim oturdum ben fazla konusamiyorum midem daha kotu oluyor acikcasi kizlar umursamadim tuvalete yetise bilirdim ama gitmedim onlerine tabaga koltuga haliya akliniza nere gelirse 1 saat falan kaldilar nerdeyse 10 dan fazla kustum ondada mide bos oldugu icin mide asidi ve kan geliyor sadece en son kendileride kotu oldu mideleri falan bulandilar tuvaleti kullanip kactilar 😅😇 rahat doguma kadar bidaha gelmezler
Şimdi gelmeleri bile yanlıştı insan bebek doğunca gelir tebrik etmeye

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi gelmeleri bile yanlıştı insan bebek doğunca gelir tebrik etmeye
Çok haklısın anlamsız yani. Ne değişik insanlar var ya. Dikkat et sen yinede bazı insanlar başka sebeple evine gelmek ister. Muska koymak için gelen var. Böyleleri çok var gerçekten dikkatli ol. Evine bişey bırakmadıklarından emin misin peki

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın anlamsız yani. Ne değişik insanlar var ya. Dikkat et sen yinede bazı insanlar başka sebeple evine gelmek ister. Muska koymak için gelen var. Böyleleri çok var gerçekten dikkatli ol. Evine bişey bırakmadıklarından emin misin peki
Yok cnm salonda goz onundeydi bide tuvalete gitti tuvalette salonun kapisinda gorunuyor wc dede muska koyacak yer yok ama aklima soktugun icin sagol olmadi bi gundelikci bulup o temizlerken bende bakinirim cunku hic arayacak halil yok

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Haha iyi yapmışsın canım 😂 doğumdan sonra bile zor gelir valla bence onlar 😂 az halden anlamaları lazım ya tanımazsın etmezsin bide biz geliyoruz denmez müsait misiniz diye sorulur bi öğrenmişlerdir bu sayede 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin cnm çok zor gerçekten benimde ilk gebeliğim öyle geçmişti. Eşine gelince yanlış yapıyor senin ne durumda olduğunu görüyor. Seni düşünüp kabul etmemesi lazımdı. Bide gelecek olanlarda saçma bence sanki bebek doğmuşta tebrike geliyorlar. Öylelerine sinir oluyorum. Senin derdin başından aşkın zaten. Çok istiyorlarsa gelip evini temizlesinler o kadar tebrik etmek için düşünceliler ya bunu da düşünsünler o zaman. Geldiklerinde hiç bişey yapma yerinden kalkma hatta uzan hasta olduğunu görsünler belki biraz utanırlar. Bide kalkıp hizmet etme lütfen.

Bayramda kaynanam bizdeydi akşam belim ayrılacaktı sabaha karşı 4de bize geldiler enson işim gece 23. 00da bitti bayılmışım ertesi gün görümmcem ogluyla geldi saat gece 10da gittiler eve mahvoldum belim koptu eşim en son kovdu dedi eşim hamile hali yok ne gili yordunuz dedi kovdu

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bayramda kaynanam bizdeydi akşam belim ayrılacaktı sabaha karşı 4de bize geldiler enson işim gece 23. 00da bitti bayılmışım ertesi gün görümmcem ogluyla geldi saat gece 10da gittiler eve mahvoldum belim koptu eşim en son kovdu dedi eşim hamile hali yok ne gili yordunuz dedi kovdu
Ay ne guzel walla iste herkesede iyisi dusmuyor canim bundan 2 hafta once de biz silede oturuyoruz doktora umraniyeye gidiyoruz cok yogunduk yengesi geldi kiziyla beraber esim pasa gibi oturdu bas koseye ben cay servisi yaptim gittiklerindede dunyanin lafini saydim ama simdi igne bile kaldirmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar