Düşük riskim var lütfen benim için dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Düşük riskim var lütfen benim için dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,754 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Düşük riskim var lütfen benim için dua edin
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftalik gebeyim ve 2ci kez kanamam oldu hastanede yatiyorum doktor bebek dusebilirde tutunabilirde dedi lütfen dua edin benim icin 😞😞😞

Bebegimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11 haftalik gebeyim ve 2ci kez kanamam oldu hastanede yatiyorum doktor bebek dusebilirde tutunabilirde dedi lütfen dua edin benim icin 😞😞😞
Cnm kalbini rahat tut benim 5.haftamda doktorum düşük tehliken 100/80demisti eger rabbim bu dünyada onun için yer verdiyse hic bisey olmaz bak şuan27+3haftalık gebeyim rabbime dua et Allah'a birak inslh birşey olmaz allah herkesin evladını ailesine bagislasin 😍😍🙏🏻

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7 haftaligim daha bugün çıktım hastaneden düşük riskim var 4gun yattım oyuzden rabbim korusun kalkma bi iş yapma yat sürekli lavabo ihtiyacını karşıla evdede olsan kalkma

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah gönlüne göre versin inşallah canım her şeyden önce senin için hayırlısı olsun Rabbım sana bağışlasın sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah korkma sakın benim önceki iki gebeliğimde 6 ay boyunca kanamam durmadı suyum da gidiyordu ama çok şükür düşük olmadı baska sebeplerden erken doğum oldu sadece nasibinde varsa her türlü tutunur zaten yoksa da ne olursa olsun durmaz Allaha sığın stres sıkıntı yapma moralini yüksek tut üzülüp kafaya takarsan daha kötü olur geçmiş olsun canım 🙏🙏

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Bende 10 haftada kanamadan yattim 4 gun suan 13 haftalik hala sulu pembe kanamam var ilaclara devam evdeyim dua et rabbim hepimizinkini muhafaza etsin kucagimiza almayi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.