Düşük sonrası ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Düşük sonrası ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 843 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük sonrası ağrı
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan yıldız

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
Bn üç hafta önce düşük yaptım ama bebek 2 3 haftalık küçüktü. bir hafta kanamam oldu sonra kesildi herşey normaldi bu iki gündür kasıklarım ağrıyor midem hem bulanıyor hemde ağrıyor akıntım da çok sizde neden

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Bn üç hafta önce düşük yaptım ama bebek 2 3 haftalık küçüktü. bir hafta kanamam oldu sonra kesildi herşey normaldi bu iki gündür kasıklarım ağrıyor midem hem bulanıyor hemde ağrıyor akıntım da çok sizde neden
Öncelikle geçmiş olsun canım Rabbim bidaha göstermesin🤲 şüphen varsa test yap canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım tekrar gebelik olacağını sanmıyorum ama bi dra görün istersen geçmiş olsun

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Herşey mümkün Allah ol derse olur bazen bebeğin parça kalırda o yüzden yine hamile kalmışsın derler ya ondan dedim Allah'ın işine belli olmaz ama istersen ya test yap yada dr'a görün canım

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
Herşey mümkün Allah ol derse olur bazen bebeğin parça kalırda o yüzden yine hamile kalmışsın derler ya ondan dedim Allah'ın işine belli olmaz ama istersen ya test yap yada dr'a görün canım
Canım tekrar gebelik olacağını sanmıyorum ama bi dra görün istersen geçmiş olsun
Düşükten hemn sonra hamile kalan çok abla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam abla sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar