Sorum var Düsük tehlikesi var denildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçe eryilmaz tarafından oluşturulan Düsük tehlikesi var denildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 714 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düsük tehlikesi var denildi
Konbuyu başlatan Tuğçe eryilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
11hafta 3 günlük hamileyim kızlar ama bugün öğlen kanamam oldu hastaneye gittim kalp atışı var Çok şükür alttan da muayene edildim
Sonra ilaç yazdı doktor düşük engelleyici
Ne yapmam lazım bana yardım edin😔
Sürekli ayaklarını tavana uzat poponun altına yastık koyy cnmm Allah sağlıklı bı şekilde kucağına almayı nasip etsinn

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
11hafta 3 günlük hamileyim kızlar ama bugün öğlen kanamam oldu hastaneye gittim kalp atışı var Çok şükür alttan da muayene edildim
Öncelikle stres yapma canım ilaçlarını düzenli olarak doktorunun önerdiği şekilde kullan bol istirahat önemli Allah'ın izniyle atlatırsın bu gunleri sağ salim kavuşursunuz.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bende istirahat ve ilişkiyi yasaklamışlardı bir yemek lavabo için kalkıyordum hızlı tempolu herşeyden uzak durmalisin

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım mecbur kalmadıkca ayağa kalkma doktorun dediklerini ihmal etme unşaAllah vaktinde sağ salim kucağlna alırsın yavrunu 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.