Düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,048 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice hatipoğlu

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba size bi sorum olacaktı benim dayımın eşi 6 yıldır hamile kalıp düşük yapiyo yine hamile kaldı dün kontrole gitmiş bebeği 2 aylik karnında kalbi durmuş böyle çevresinde düşük yapan yada bu durumda olan varmi neyden oluyo acaba bi bilginiz varmi
ALLAH yardımcısı olsun inşaALLAH karnını çektırıyorlarmiş bazıları onuda denedimi birde hacamat falan yapan kadınlara danışsın çok iyi gelen şeyler varmış inşaALLAH bu sefer olur kucağı dolar annelik duygusu yaşar oda 🤲

Z

Zynpnr

Guest
Benimde 2 düşüğüm oldu gittim göbeğimi kaldırdım sonra hamile kaldim cok şükür şuana kadar bi sıkıntı yok göbeğini kaldırmaya gidebilir

D

Demo

Guest
Hanımlar merhaba size bi sorum olacaktı benim dayımın eşi 6 yıldır hamile kalıp düşük yapiyo yine hamile kaldı dün kontrole gitmiş bebeği 2 aylik karnında kalbi durmuş böyle çevresinde düşük yapan yada bu durumda olan varmi neyden oluyo acaba bi bilginiz varmi
Baya herşeyi yapmış sonuç yoksa bazı insanların bünyesi bebeği yabancı madde olarak algılayıp istemyor atıyormuş bi bi hastalıkmış sanrm ama cok nadir görülürmüş bi araştırsınlar isterse

Canım öncelikle geçmiş olsun Rabbim sağlıklı bi şekilde bebiş nasip eder inşallah sürekli düşüğü oluyor ya normalde düşen bebeği patalojiye gönderirler sebebi araştırılması için benimde 7.haftada bebeğim karnımda ölmüştü 1 hafta olmuş öleli kürtaj yapıldı sonra patalojiye gönderilmişti iyi bir doktora gitsin ve sebebi araştırılsın çünkü normal değil

nslhnunl

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi 4yıl evliyim 5düşük yaptım
Ama şimdi altıncıya hamileyim Allah’a şükür şuan bir sıkıntı yok kan pıhtılaşma yüzünden düşük oluyordu ama sen de git güzle bir doktora işallah olur seninde 🙏

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Önce gidin doktorda muane olun genetık testi rahım filmi pırtılasma testi yaptırın canım esinin sprem baksınlar yumurtalarına baktır zor bı surec ama bunlarınyaptırun sorun cıkarsa tedawı olmasi ve saglıkla kucagına alır benim de oyle oldu bende sıkıntı cıkmadı tahlıllrrımde

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Önce gidin doktorda muane olun genetık testi rahım filmi pırtılasma testi yaptırın canım esinin sprem baksınlar yumurtalarına baktır zor bı surec ama bunlarınyaptırun sorun cıkarsa tedawı olmasi ve saglıkla kucagına alır benim de oyle oldu bende sıkıntı cıkmadı tahlıllrrımde
Canım ikisinde de bi sorun yokmuş ama bebek rahimde durmuyo düşüyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama şimdi altıncıya hamileyim Allah’a şükür şuan bir sıkıntı yok kan pıhtılaşma yüzünden düşük oluyordu ama sen de git güzle bir doktora işallah olur seninde 🙏
Bende 34 haftalik hamileyim canım yengem için demiştim Rabbım sana bağışlasın sağ salim kucağına al
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 34 haftalik hamileyim canım yengem için demiştim Rabbım sana bağışlasın sağ salim kucağına al
Canım öncelikle geçmiş olsun Rabbim sağlıklı bi şekilde bebiş nasip eder inşallah sürekli düşüğü oluyor ya normalde düşen bebeği patalojiye gönderirler sebebi araştırılması için benimde 7.haftada bebeğim karnımda ölmüştü 1 hafta olmuş öleli kürtaj yapıldı sonra patalojiye gönderilmişti iyi bir doktora gitsin ve sebebi araştırılsın çünkü normal değil
Onuda göndermişler canım sonucu bekliyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar